Italų spauda linčiuoja „Žalgirio“ pamokytus dizainerius: „Tai – 40 minučių nepagarbos“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Edgaras Ulanovas (zalgiris.lt nuotr.)

Ketvirtadienį nukraujavusiam Kauno „Žalgiriui“ nepasipriešinusi Milano „Emporio Armani“ sulaukė aštrių vietos žiniasklaidos kirčių.

Ketvirtadienį vienuoliktame Eurolygos ture Ettore Messina auklėtiniai „Žalgirio“ komandai nusileido 70:83.

Milano komanda nepasinaudojo net tuo, jog ir taip netekčių turintis „Žalgiris“ trečio kėlinio pradžioje prarado susižeidusį Arną Butkevičių.

„Dar vienas pažeminimas. Kvintetas su Mirotičiumi ir Voigtmannu neveikia, bet vėl buvo panaudotas. Ką tai atnešė? 11 Ulanovo taškų per 5 minutes.

Komandą skaudėjo žiūrėti abejose aikštės pusėse ir tai yra nenormalu. Tai – nepagarba. Šis žodis geriausiai tinka apibūdinti mačui su „Žalgiriu“.

Mūsų komanda yra pavojuje. Ettore Messinos pasirinkimai tas problemas dar labiau didina. Pamatėme 40 minučių nepagarbos. Visi, kas praranda kantrybę šia komanda, turi pilną teisę tai daryti“, – rašo „RealOlimpiaMilano“.

Kritikos „Emporio Armani“ negailėjo ir „La Repubblica“, išreiškusi pagarbą ir gausiai bei garsiai „Žalgirį“ palaikiusiems fanams.

„Šiandien šoko „Žalgiris“, kuris už „Emporio Armani“ turi visko daugiau, išskyrus biudžetą ir talentą. Tačiau komandos kompaktiškumas, kietumas gynyboje, aiškios idėjos puolime ir žaidėjų nusiteikimas trenkti Milanui buvo neprilygstamas.

„Žalgiris“ šiandien Messinai ir jo komandai išrašė daug pamokų, kurių šį sezoną ir taip jau gavo pakankamai. „Emporio Armani“ yra nuoga, bedvasė, nežaidžianti ir, svarbiausia, nenorinti nieko keisti“, – rašė dienraštis.

Iki mačo su „Žalgiriu“ madų sostinės komanda Eurolygoje buvo iškovojusi dvi pergales iš eilės, tačiau šis sezonas skambiais vardais pasipildžiusiai komandai kol kas yra nuviliantis. Su 4 pergalėmis Messina komanda rikiuojasi vos 15 vietoje.

„Emporio Armani“ krizė tęsiasi. „Žalgiris“ kontroliavo visą mačą, o italai buvo visiškai nepajėgūs kontratakuoti. „Emporio Armani“ išdavė daugelis jos lyderių, įskaitant šešėlyje likusį Nikola Mirotičių“, – teigia „BasketUniverso“.

Standings provided by Sofascore
Pasidalinti