Italijos dvyliktuke – Eurolygos ir NBA patirties turintys žaidėjai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Gianmarco Pozzecco (ASVEL nuotr.)

Italijos krepšinio rinktinės vyriausiasis treneris Gianmarco Pozzecco pasirinko savo dvyliktuką, kuris atrankos turnyre kovos dėl kelialapio į Paryžiaus olimpiadą.

Italijos krepšinio rinktinei olimpinėje atrankoje padės tokie patyrę žaidėjai kaip Nicolo Melli, neseniai palikęs Milaną, NBA žaidžiantis Danilo Gallinari bei atsarginio žaidėjo rolę Milano komandoje turėjęs Stefanas Tonutas.

Paskutinysis žaidėjas, kuriam buvo padėkota už darbą, buvo Davide Casarinas. 21 metų atakuojančio gynėjo pozicijoje rungtyniaujantis krepšininkas praėjusiame sezone rungtyniavo „Umana Reyer“ klube.

Europos taurėje jaunasis italas rinko po 3,9 taško, 1,9 atkovoto kamuolio, 1,8 rezultatyvaus perdavimo ir 1,6 naudingumo balų.

Pozzecco savo sprendimą priėmė po sužaistų draugiškų varžybų su Sakartvelo rinktine, kurią nugalėjo 79:68.

„Pasirinkau 12 žaidėjų, kurie sieks kartu su manimi kovoti dėl kelialapio į olimpiadą. Sprendimas nebuvo lengvas, tačiau atsisveikinti nusprendžiau su Casarinu. Jis labai jaunas, talentingas žaidėjas ir tikrai nusipelnė būti šios rinktinės dalimi, bet nusprendžiau remtis labiau patyrusiais krepšininkas“, – pasakojo Italijos rinktinės vedlys.

Galutinis Italijos vyrų rinktinės dvyliktukas:

Marco Spissu (Zaragosos „Casademont“), Nico Mannionas (Varesos „Openjobmetis“), Awudu Abassas (Bolonijos „Virtus“), Stefano Tonutas (Milano „EA7 Emporio Armani“), Danilo Gallinari (Milvokio „Bucks“), Nicolo Melli (Milano „EA7 Emporio Armani“), Giampaolo Ricci (Milano „EA7 Emporio Armani“), Giordano Bortolani (Mliano „EA7 Emporio Armani“), Guglielmo Caruso (Mliano „EA7 Emporio Armani“), Achille Polonara (Bolonijos „Virtus“), Alessandro Pajola (Bolonijos „Virtus“), Johnas Petrucellis ( Breskos „Germani“).

Olimpinė atranka vyks liepos 2–7 d. Italija kovos atrankos grupėje prieš Bahreino ir Puerto Riko nacionalines rinktinės. Patekus į atrankos finalą, realu, kad lauktų akistata su Lietuvos krepšinio rinktine.

Pasidalinti