Italijos čempionę nugalėjusi „Barcelona“ – po trejų metų pertraukos ČL ketvirtfinalyje

Barcelona ekipa (Scanpix nuotr.)

Ispanijos ir Italijos čempionų akistatą Čempionų lygos aštuntfinalyje laimėjusi „Barcelona“ ekipa tęs kovą dėl prestiziškiausio klubinio titulo Europoje.

Antradienį Xavi vadovaujami katalonai atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse 3:1 nugalėjo „Napoli“ futbolininkus ir į ketvirtfinalį žengė bendru rezultatu 4:2.

„Barca“ tapo antra Ispanijos ekipa, užsitikrinusia vietą Čempionų lygos ketvirtfinalyje. Praėjusią savaitę tą padarė ir karališkasis Madrido „Real“ klubas.

„Barcelona“ prie ketvirtfinalio priartėjo ne už ilgo po pirmojo rungtynių švilpuko, kai vieną po kito 15-ą ir 17-ą minutėmis įvarčius mušė Ferminas Lopezas ir Joao Cancelo.

Prabėgus pusvalandžiui intrigą mače grąžino gynėjas Amiras Rrahmani. Antrajame kėlinyje Italijos čempionai puolime turėjo užtektinai erdvių, tačiau jomis pasinaudoti nesugebėdavo, kol galiausiai intrigą 83-ią min. užgesino Robertas Lewandowskis.

Tai buvo šeštas komandų susitikimas Europos turnyruose. Kol kas „Napoli“ futbolininkams taip ir nėra pavykę nugalėti katalonų.

Tai jau 21 iš 22 pastarųjų kartų, kai Čempionų lygos atkrintamosiose „Barcelona“ ekipa žengia tolyn, kai nepralaimi pirmo akistatos mačo išvykoje. Pirmoji komandų akistata prieš kelias savaites baigėsi lygiosiomis 1:1.

Čempionų lygos ketvirtfinalyje „Barcelona“ žais pirmą kartą po trejų metų pertraukos.