Italai Paryžiuje mėtė rusus: krito ir 6 pasaulio raketė

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Jannikas Sinneris (Scanpix nuotr.)

Šeštajai pasaulio raketei Andrejui Rublevui antrasis metų „Didžiojo kirčio“ turnyras „Roland Garros“ baigėsi trečiajame rate.

Penktadienį dukart „Roland Garros“ ketvirtfinalyje žaidęs rusas 6:7 (6:8), 2:6, 4:6 krito prieš italą Matteo Arnaldi.

Tai buvo antras tenisininkų tarpusavio susitikimas ir pirma 35-os pasaulio raketės pergalė.

Iki šio mačo Gaubas buvo pasiekęs ketvirtfinalius dešimtyje iš eilės „Didžiojo kirčio“ turnyrų, o pastarąjį sykį taip anksti krito būtent 2021 m. „Roland Garros“, kuomet pirmame rate nusileido vokiečiui Jannui-Lennardui Struffui.

Tuo metu Arnaldi prieš tai „Roland Garros“ turnyre yra žaidęs tik kartą – pernai Paryžiuje 23-ejų italas pasiekė antrą ratą.

Patekdamas į ketvirtąjį ratą jis pakartojo savo asmeninį rekordą „Didžiojo kirčio“ turnyruose. Iki šiol šį etapą jam buvo pavykę pasiekti tik praėjusių metų „US Open“ turnyre. Tąkart italas nusileido Carlosui Alcarazui.

Už pasiektą aštuntfinalį Arnaldi atiteko 200 ATP reitingo taškų bei 250 tūkst. dolerių. Dėl vietos ketvirtfinalyje jis susikaus su graiko Stefanoso Tsitsipo ir kino Zhizhen Zhango poros nugalėtoju.

Į aštuntfinalį penktadienį pateko ir Arnaldi tautietis Jannikas Sinneris, 6:4, 6:4, 6:4 nukovęs kitą rusą Pavelą Kotovą.

„Australian Open“ čempionas dėl vietos ketvirtfinalyje susitiks su Corentinu Moutet arba Sebastianu Ofneriu.

Pasidalinti