Istorinę seriją A lygoje užfiksavęs „TransINVEST“ pratęsė „Džiugo“ vargus

FK TransInvest facebook nuotr.

Vilniaus rajono „TransINVEST“ komanda į antrąją „TOPsport A lygos“ sezono dalį įžengė galinga pergale.

Šeštadienį Aurimo Tamaliūno vadovaujama komanda namuose 3:0 nugalėjo trečią vietą turnyrinėje lentelėje užimantį Telšių „Džiugo“ klubą.

Į priekį po varžovų klaidos A lygos naujokai veržėsi jau 11-ą minutę, kai antrame mače iš eilės pasižymėjo Henrique Devensas. Besibaigiant pirmajam kėliniui šeimininkų persvarą padvigubino Ryonosuke Ohori.

Galiausiai taškas padėtas antro kėlinio pradžioje, kai po sumaišties baudos aikštelėje pasižymėjo Misaki Sato.

„TransINVEST“ tai buvo antra pergalė paeiliui, o tokią seriją Tamaliūno komanda fiksuoja pirmą kartą.

Po pergalės prieš „Džiugą“ Vilniaus rajono komanda paskutinę vietą užimantį „Panevėžį“ lenkia jau 4 taškais, tiesa, Lietuvos čempionai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Savo ruožtu pirmoje sezono dalyje pozityviai stebinęs „Džiugas“ krito ketvirtą kartą per pastarąsias penkerias rungtynes. Andriaus Lipskio komanda apskritai nelaimi jau 6 mačų paeliui.