Istorinė Jokičiaus statistika: taškų neprivertė, bet buvo galingas kitur

Nikola Jokičius (Scanpix nuotr.)

Denverio „Nuggets“ komandos lengva pergalė prieš NBA autsaiderius pažymėta unikalia Nikola Jokičiaus statistika.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Mike’o Malone’o auklėtiniai 131:114 užtikrintai susitvarkė su vos 3 pergales per 36 mačus šį sezoną sukrapščiusia Detroito „Pistons“ ekipa.

Jokičius aikštelėje praleido kiek daugiau nei 24 minutes, per kurias surinko tik 4 taškus, tačiau atliko net 16 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 7 kamuolius ir išrašė 5 blokus.

28-erių serbas tapo pirmu 5 ar daugiau taškų nepelniusiu žaidėju istorijoje, pasiekusiu 15 rezultatyvių perdavimų, 5 atkovotų kamuolių ir 5 blokų ribas.

Beje, atlikdamas 5 blokus jis pakartojo ir asmeninį rekordą.

Visa tai Jokičius padarė dar iki 4 kėlinio, kuriame solidų pranašumą turėjusiai „Nuggets“ serbo paslaugų daugiau neprireikė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 37 taškus surinkęs Jamalas Murray, taip pat atkovojęs 5 kamuolius ir atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus.

Po 18 taškų „Nuggets“ komandai pridėjo Kentaviousas Caldwellas-Pope’as ir Michaelas Porteris.

„Pistons“ ekipoje 20 taškų, 5 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus surinko centras Jalenas Durenas.