Išsiskyrė „Olympiacos“ ir Sikmos keliai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Luke'as Sikma (OLYMPIAKOS BC twitter nuotr.)

Praėjusiame sezone prie Pirėjo „Olympiacos“ komandos prisijungęs Luke’as Sikma palieka Graikijos klubą.

Praeitą vasarą 34–erių metų amerikietis su „Olympiacos“ pasirašė vienerių metų sutartį, su galimybę pratęsti dar metams. Sikma nedavė tokios naudos, kokios tikėjosi Pirėjo klubas ir sutartyje numatytas pliusas aktyvuotas nebuvo.

„Luke’ai norime tau palinkėti sekmės tolimesnėje karjeros stadijoje. Buvai nuostabus komandos draugas ir žaidėjas“ – pranešime paskelbė „Olympiacos“ komanda.

Eurolygoje praėjusiame sezone puolėjas per 11 minučių rinko po 2,7 taško, 2,7 atkovoto kamuolio, 0,6 rezultatyvaus perdavimo ir 3,8 naudingumo balo. Graikijos lygoje pelnė po 6,2 taško, 5,2 atkovoto kamuolio ir 2,8 rezultatyvaus perdavimo per rungtynes.

Sikma savo karjerą pradėjo Ispanijos antroje lygoje atstovavęs Las Palmo „UB La Palma“ ir Burgoso „Autocid Ford“. Persikėlęs į Ispanijos lygą (ACB), ketverius metus rungtyniavo Tenerifės „Lenovo“ ir Valensijos „Valensija“ ekipose. Prieš prisijungiant prie Pirėjo lydėjo 6 metų laikotarpis Berlyno ALBA klube.

Graikijos ekipą tarpsezoniu papildė Tyleris Dorsey ir Luca Vildoza, arti persikėlimo į komanda yra ir Keenanas Evansas.

„Olympiacos“ komandą po praėjusio sezono paliko Isaiah Caananas ir Luke’as Sikma. Žiniasklaidoje sklinda gandai ir apie Igno Brazdeikio išvykimą iš ekipos.

Pasidalinti