Įspūdingo palaikymo Londone sulaukę „Wolves“ Europos taurę uždarė pergale

Tre'Shawnas Thurmanas (Wolves nuotr.)

Nedo Pacevičiaus vadovaujama Vilniaus „Wolves“ ekipa pergalių seriją pratęsė ir prieš ambicingą Londono „Lions“ komandą.

Trečiadienio vakarą vilniečiai Anglijos sostinėje triumfavo 85:80. „Wolves“ tai buvo jau penkta pergalė iš eilės, kai komandos vairą iš Kęstučio Kemzūros perėmė Pacevičius.

Iškovoti pergalės nesutrukdė ir tai, jog šioje dvikovoje „Wolves“ vertėsi be savo lyderio Rasheedo Sulaimono.

„Wolves“ komandai tai buvo paskutinis mačas Europos taurėje. Per 18 turų vilniečiai iškovojo 8 pergales ir A grupėje pasidalijo 7-8 vietas su Venecijos „Umana Reyer“ krepšininkais.

Prieš šį mačą „Wolves“ buvo surengusi susitikimą su Londono lietuvių bendruomene. Nemažai tautiečių suplūdo ir į areną, o pati komanda tokio garsaus palaikymo, ko gero, nebuvo turėjusi net namų rungtynėse „Avia Solutions Group“ arenoje.

„Wolves“ tai buvo pirmasis sezonas Europos taurėje.

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Wolves“ pranašumas buvo pasiekęs rekordinius 11 taškų (57:46), tačiau labiau atitolti „Lions“ neleido, o po spurto 9:3 per trečią ir ketvirtą kėlinius išlygino rezultatą – 67:67. Visgi lemiamame ketvirtyje iššovė Kristupas Žemaitis, sumetęs 3 tritaškius ir vis patempdavęs „Wolves“ į priekį.

Po jo tikslaus tolimo šūvio likus mažiau nei 3 minutėms iki mačo pabaigos „vilkai“ išsiveržė į priekš 80:75 ir išlaikę persvarą sezoną Europoje užbaigė pergalinga nata.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Christianas Mekowulu ir Jeffery Tayloras, surinkę po 18 taškų ir atitinkamai 18 bei 21 naudingumo balus. Žemaitis pridėjo 12 taškų ir sugriebė net 8 atšokusius kamuolius.

„Lions“ komandoje po 16 taškų pelnė Davidas Nwaba ir Mattas Morganas.