Įspūdingas PAO finišas Atamanui įteikė 200 karjeros pergalę Eurolygoje

Panathinaikos - Virtus (Virtus nuotr.)

Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ komanda dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė abiejomis pergalėmis.

Penktadienio vakarą Ergino Atamano komanda užtikrintai 90:76 patiesė Bolonijos „Virtus“ komandą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje PAO atsilikinėjo 62:67, tačiau tuomet Grigonio dvitaškis su pražanga užkūrė graikų spurtą 20:3 ir „Panathinaikos“ įsirašė penktą sezono pergalę.

Grigonis aikštelėje praleido 24 minutes, per kurias pasižymėjo 6 taškais (1/1 trit., 1/3 dvit., 1/1 baud.), 4 rezultatyviais perdavimais, 2 atkovotais kamuoliais ir 8 naudingumo balais.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo ir „Žalgirį“ savaitės pradžioje baudęs Dinos Mitoglou, surinkęs galingą dvigubą dublį – 24 taškai ir 10 atkovotų kamuolių. 11 taškų pridėjo iš NBA atvykęs Kendrickas Nunnas.

„Virtus“ negelbėjo ir solidus Tornike Shengelia, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių. Rezultatyvesnis italų gretose buvo tik 20 taškų surinkęs Marco Belinelli.

PAO vyriausiajam strategui Atamanui tai buvo 200 karjeros pergalė Eurolygoje.

Sunkiai sezoną pradėjusi „Panathinaikos“ dabar išgyvena trijų laimėtų rungtynių iš eilės seriją, po kurios turnyrinėje lentelėje pakilo iki 5-10 vietų.

Tuo metu maloniai sezono pradžioje stebinantys Luca Banchi auklėtiniai Eurolygoje žygiuoja su 6 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais bei rikiuojasi trečioje pozicijoje.