Įspūdingas Messi šūvis prisidėjo prie istorinio Majamio „Inter“ titulo

Lionelis Messi (Scanpix nuotr.)

Lionelis Messi MLS sumušė du įvarčius, o jo atstovaujama Majamio „Inter“ ekipa įvykdė pirmąjį 2024 m. sezono užduotį.

Naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį „Inter“ 3:2 įveikė „Columbus Crew“ futbolininkus ir iškovojo „Supporters’ Shield“ taurę.

Šis trofėjus MLS skiriamas geriausiai reguliariojo sezono komandai. Iki šiol „Inter“ MLS lygoje nebuvo iškovojusi nė vieno trofėjaus nuo susikūrimo 2020 m.

Messi prie pergalės prisidėjo dviem greitais įvarčiais: pirmą puolėjas mušė 45-ą minutę, o per pridėtą pirmo kėlinio laiką įsuko įspūdingą baudos smūgį į vieno iš JAV rinktinės vartininkų Patricko Shulte vartus.

Antro kėlinio starte „Columbus Crew“ trumpam sušvelnino atsilikimą, tačiau dviejų įvarčių pranašumą „Inter“ greitai atstatė Luisas Suarezas, o Cucho Hernandezo įmuštas 11 m baudinys aikštės šeimininkų nuo pralaimėjimo neišgelbėjo.

2023 m. Messi su Majamio klubu tapo ir „League Cup“ nugalėtoju, tačiau vietiniame fronte iki šiol dar nebuvo pavykę laimėti nieko.

Pačiam argentiniečiui tai yra jau 46-as karjeros titulas. Plačioje jo trofėjų spintoje yra 10 Ispanijos čempionato 4 Čempionų lygos, 2 „Copa America“ ir 1 pasaulio čempionato taurė.

Laimėdami „Supporters’ Shield“ Majamio futbolininkai užsitikrino namų aikštės pranašumą visų atkrintamųjų metu.