Įspūdingai pratęsimą išplėšę „Celtics“ prieš „Bucks“ pergalių mašiną neatsilaikė

Jrue Holiday (Scanpix nuotr.)

Jrue Holiday ir Giannio Antetokounmpo vedama Milvokio „Bucks“ ekipa NBA iškovojo 11 pergalę iš eilės.

Naktį iš antradienio į trečiadienį „Bucks“ namuose po pratęsimo 131:125 palaužė Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Holiday šios nakties rungtynėse įmetė 40 taškų, pakartojo asmeninį rezultatyvumo rekordą ir puikiai pademonstravo, kodėl pirmą kartą po dešimtmečio yra pakviestas į „Visų žvaigždžių“ rungtynes.

Vienintelį kartą Holiday „Visų žvaigždžių“ rungtynėse žaidė 2013 metais. Tai yra ilgiausias laiko tarpas istorijoje tarp pirmo ir antro žaidėjo pasirodymo šiame renginyje.

Kitas „Bucks“ lyderis Antetokounmpo pridėjo 36 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

Milvokio ekipai tai buvo jau 11 pergalė iš eilės. Rytų konferencijos lyderiai šį sezoną namuose yra pralaimėjusi tik 5 rungtynes.

Visgi „Celtics“ komanda vis tiek rimtai kibo varžovams į atlapus, juolab kad ekipai negalėjo padėti Jaysonas Tatumas, Jaylenas Brownas, Marcusas Smartas ir Alas Horfordas.

Pratęsimą jiems įspūdingu metimu iš toli išplėšė Samas Hauseris, o jį 5 taškais iš eilės pradėjo Derrickas White’as. Visgi tuomet „Bucks“ paskutinę atkarpą laimėjo 15:4 ir šventė pergalę.

Taip nutrūko ir „Celtics“ ekipos 4 iš eilės pergalių serija.

Bostono ekipa Rytų konferencijoje užima pirmą vietą, vieneriomis rungtynėmis ir pergale mažiau turintys „Bucks“ yra antri.