Įspūdingai į mačą sugrįžusią „Lakers“ pražudė LeBrono klaida ir Irvingo metimai

Kyrie Irvingas (Scanpix nuotr.)

LeBrono Jameso vedama Los Andželo „Lakers“ patyrė pirmą pralaimėjimą po trijų iš eilės pergalių serijos.

Ketvirtadienio rytą Los Andželo ekipa po dramatiškai pasibaigusios kovos namuose 101:104 nusileido Dalaso „Mavericks“ krepšininkams.

Po trijų kėlinių „Mavericks“ turėjo solidų 20 taškų pranašumą, tačiau rezultatui esant 74:93 „Lakers“ spurtavo 27:6 ir netgi sugebėjo išsiveržti į priekį – 101:99.

Visgi likus 20 sekundžių iki mačo pabaigos Kyrie Irvingas smeigė tritaškį, „Lakers“ lyderis suklydo atlikinėdamas perdavimą, Irvingas sumetė abi baudas ir savo komandai užtikrino pergalę.

„Lakers“ dar galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau Jameso tritaškis su sirena tikslus nebuvo.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė 30 taškų, 12 atkovotų kamuolių ir 8 rezultatyvius perdavimus surinkęs Luka Dončičius, herojumi tapęs Irvingas finišavo su 28 taškais.

Tuo metu „Lakers“ į priekį vedęs Jamesas surinko 29 taškus, iš kurių 16 – paskutiniame kėlinyje. Rezultatyviausias visų laikų NBA žaidėjas taip pat atkovojo 9 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Mavs“ tai buvo pirma pergalė po dviejų nesėkmių paeiliui. Vakaruose Jasono Kiddo auklėtiniai dalijasi 2-5 pozicijomis, „Lakers“ užima 7 poziciją.