Įspūdingą trigubą dublį surinkusiam Saboniui arenoje skambėjo „M-V-P“ skanduotės

Domantas Sabonis ir De'Aaronas Foxas (SCANPIX nuotr.)

Domantas Sabonis naktį iš penktadienio į šeštadienį pasižymėjo įspūdingu trigubu dubliu, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ iškovojo triuškinamą pergalę.

Šios nakties rungtynėse lietuvio komanda 139:113 nepasigailėjo absoliučių Vakarų konferencijos autsaiderių Hiustono „Rockets“ krepšininkų.

Prie triuškinamos pergalės Sabonis prisidėjo įspūdingu trigubu dubliu – 19 taškų, 15 atkovotų kamuolių ir 16 rezultatyvių perdavimų, 2 perimtais kamuoliais ir 2 blokais.

26-erių lietuvis tapo antru „Kings“ žaidėju komandos istorijoje, pasiekusiu 15 taškų, 15 atkovotų kamuolių ir 15 rezultatyvių perdavimų ribą. Iki šiol tą pasiekti buvo pavykę tik Oscarui Robertsonui.

Šiąnakt lietuvis pagerino ir asmeninį rezultatyvių perdavimų rekordą NBA. Iki šiol geriausias jo rezultatas buvo 15 tokių perdavimų.

Likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos, jau trečio kėlinio viduryje trigubą dublį rinkusiam Saboniui arenoje skambėjo „M-V-P“ skanduotės.

Rezultatyviausiai „Kings“ gretose žaidė Harrisonas Barnesas, pelnęs 27 taškus, atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. De’Aaronas Foxas pridėjo 24 tšk.

Svečių gretas į priekį tempė po 27 taškus pelnę Jalenas Greenas ir Jabri Smithas, taip pat sugriebęs 8 kamuolius.

Antrą pergalę iš eilės iškovoję „Kings“ Vakarų konferencijoje užima 5-ą vietą, „Rockets“ su mažiausiai pergalių (10) visoje NBA yra absoliutūs konferencijos autsaideriai.