Įspūdinga serija: Motiejūnas – Eurolygos rekordininkas

Donatas Motiejūnas (Monaco nuotr.)

Nepaisant apmaudaus pralaimėjimo su „Monaco“ pirmajame ketvirtfinalio mače, lietuvis Donatas Motiejūnas pratęsė savo rekordinę atkarpą Eurolygoje.

Trečiadienį buvusio NBA žaidėjo atstovaujama „Monaco“ po pratęsimo dramatiškai 91:95 namuose nusileido Stambulo „Fenerbahče“ krepšininkams.

Pats Motiejūnas rungtynes pradėjo labai solidžiai. Jau per pirmąjį kėlinį centras buvo surinkęs 8 taškus, atkovotą kamuolį ir 11 naudingumo balų.

Apskritai 33-ejų lietuvis mačą baigė su 12 taškų, 3 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, bloku ir 14 naudingumo balų.

Šiame mače Motiejūnas tapo ir Eurolygos visų laikų rekordininku. Pasak krepšinio statisto Dariaus Garuolio, lietuvis nėra praleidęs nė vienerių iš pastarųjų 124 „Monaco“ rungtynių Eurolygoje, o tai yra ilgiausia serija tarp žaidžiančių ir žaidusių komandų krepšininkų.

Atstatyti lygybę ketvirtfinalio serijoje iki 3 pergalių Motiejūno komanda turės jau penktadienį. Dvikova vėl bus žaidžiama namuose, o po to serija trečioms ir, jeigu prireiks, ketvirtoms rungtynėms kelsis į Stambulą.