Ispanijos treneris po istorinio Yamalio įvarčio: „Mes visi žinome, kas jis toks ir ką jis gali“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Lamine'as Yamalis (Scanpix nuotr.)

Po įspūdingos pergalės prieš Prancūziją ispanams liko tik vienas žingsnis iki Europos futbolo čempionų vardų.

Ispanija įrodė savo pranašumą prieš Prancūzijos komandą rezultatu 2:1 ir šiandieną paaiškės, kas taps jų varžovais finale – Anglijos ar Nyderlandų rinktinė.

Į futbolo istoriją įsirašė 16-metis ispanas Lamine Yamalis, tapęs antruoju jauniausiu futbolininku, pelniusiu įvartį tarptautiniame turnyre.

Po pergalingų rungtynių Ispanijos rinktinės treneris De la Fuente’as pasidžiaugė jaunuoliu ir papasakojo, kas leidžia komandai išlikti vienintele komanda, nepralaimėjusia Europos čempionate:

„Mes visi žinome, kas jis toks ir ką jis gali. Stengiames rūpintis šiuo žaidėju. Skiriame nemažai laiko ugdydami jį tam, kad vieną dieną jis taptų vienas iš geriausių futbolininkų mūsų rinktinėje.

Kartais atrodo, kad jis yra daug labiau patyręs nei rodo jo amžius. Džiaugiuosi, kad jis yra su mumis, galime juo pasikliauti ir tikiu, jog jis atstovaus šiai rinktinei ilgą laiką“, – apie Yamalį kalbėjo treneris.

Ispanija tapo pirmąja komanda Europos čempionato istorijoje, laimėjusia visas šešerias sužaistas rungtynes. Į finalą ekipa grįžo po 12 metų pertraukos.

„Mūsų komandos žaidimas yra paremtas tikėjimu vienas kitais. Tai pagrindinė priežastis, leidžianti mums judėti į priekį. Mūsų komandoje yra visi labai talentingi, o kai kiekvienas iš mūsų kažką duoda, tai mus paverčia tik dar stipresniais.

Jeigu norime laimėti finale, privalome išlaikyti komandinę dvasią, tikėti vieni kitais ir sužaisti geriausiai, kaip tik galime“, – pozityviai kalbėjo De la Fuente.

Europos futbolo finalas vyks ateinantį sekmadienį, o Ispanijos finale lauks Nyderlandų ir Anglijos pusfinalio poros nugalėtojas.

Pasidalinti