Ispanijoje – Blaževičius pranoko Jokubaitį, tačiau pergalę šventė „Barca“

Barca Basket X nuotr.

Marekas Blaževičius sužaidė naudingiausias sezono rungtynes dvikovoje su Roko Jokubaičio „Barcelona“.

„Monbus Obradoiro“ po trijų kėlinukų pirmavo 6-iais taškais, tačiau lemiamą ketvirį pralaimėjo 16:27, o rungtynes – 84:89.

Blaževičius ant parketo praleido vos 15 minučių, tačiau sugebėjo surinkti rekordinius sau sezone 22 naudingumo balus. Aukštaūgis pelnė 12 taškų (4/4 dvit., 4/6 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

Tuo tarpu, Jokubaičio vaidmuo katalonų komandoje darosi vis mažesnis. Rokas tegavo pasireikšti 8-ias minutes, per kurias pataikė abu mestus dvitaškius, prametė tritaškį ir viso surinko 4 taškus bei kartą asistavo komandos draugui.

Nugalėtojams Nocolas Laprovittola pelnė 21, Janas Vesely 18, Oscaras Da Silva 14, o Alexas Abrinesas 10 taškų.

„Monbus Obradoiro“ ekipai Thomas Schrubbas surinko 24 taškus, Jordanas Howardas ir Jannis Timma pridėjo po 13 taškų.

Blaževičiaus komanda turi 7-ias pergales ir dalinasi 16-17 vietas lygoje. Iš 18-os komandų pirmenybių krenta dvi paskutines vietas užėmusios ekipos.

„Barca“ su 18 pergalių žengia trečioje vietoje.