Ispanijoje – antra Madrido „Real“ sezono nesėkmė

Madrido „Real“ nepasinaudojo proga iškopti į pirmą „Primera“ lygos lentelės vietą.

Šeštadienį vykusiose rungtynėse Carlo Ancelotti auklėtiniai 1:2 nusileido „Villarreal“ ekipai.

Pirmajame kėlinyje gerokai pavojingesnius išpuolius organizavusi „Villarreal“ komanda jame pasižymėti nesugebėjo. Visgi tą padaryti Quique Setieno futbolininkams galiausiai pavyko pačioje antro kėlinio pradžioje, kuomet Yeremy Pino smūgį atrėmė vartininkas, tačiau kamuolys atsitrenkė į Ferlandą Mendy ir įskriejo į vartus.

Visgi „Villarreal“ džiaugsmas tetruko 13 minučių, nes po to, kai link Vinicius Jr. pasiųstą kamuolį ranka kepštelėjo gynėjas Juanas Foythas, į šeimininkų vartas buvo skirtas baudinys. Prie 11 metrų žymos stojęs Benzema užtikrintai pasižymėjo ir išlygino rezultatą.

Po 3 minučių teisėjo ranka vėl bedė į 11 metrų žymą – šįkart kamuolį ranka kliudė nesėkmingai paslydęs Davidas Alaba, o Thibaut Courtois nuginklavo Gerardas Moreno.

Per likusį laiką Vinicius Jr. kelis kartus mėgino lyginti rezultatą, tačiau jo smūgiai tikslo nepasiekdavo ir „Real“ patyrė skaudžią nesėkmę.

Madrido „Real“ ekipai tai buvo viso labo antras pralaimėjimas šį sezoną, kurį patyrusi Ancelotti komanda nepasinaudojo proga pakilti į pirmą lentelės vietą – joje toliau karaliaus geresnį įvarčių santykį turinti „Barcelona“.

Šeštadienio rungtynėse Madrido „Real“ ekipa pirmą kartą istorijoje mačą pradėjo be nė vieno Ispanijos žaidėjo startinėje sudėtyje.

„Villarreal“ ekipa, kuriai tai buvo 6 pergalė iš eilės, šoktelėjo į penktą „Primera“ lygos vietą.