Įsimintinas debiutas: Bellinghamo įvartis įtvirtino „Real“ pergalę

Jude'as Bellinghamas (Scanpix nuotr.)

Carlo Ancelotti vadovaujamas Madrido „Real“ klubas „Primera“ lygos sezoną pradėjo užtikrinta pergale.

Šeštadienio vakarą karališkasis klubas 2:0 patiesė Bilbao „Athletic“ futbolininkus.

Pirmąjį rungtynių įvartį 28-ą minutę pelnė brazilas Rodrygo, tačiau jau netrukus žibintai krypo į oficialiose rungtynėse su „Real“ marškinėliaus debiutavusį Jude’ą Bellinghamą. 103 milijonų eurų pirkinys 36-ą minutę smūgiu nuo žemės permetė varžovų vartininką ir pelnė savo pirmąjį įvartį „Primera“ lygoje.

Bellinghamas tapo trečiu jauniausiu „Real“ žaidėjų šiame amžiuje, pasižymėjusiu debiutinėse „Primera“ lygos rungtynėse.

Savo ruožtu Rodrygo, skaičiuojant nuo praeito sezono, per 4 pastaruosius lygos mačus pelnė 4 įvarčius. Prieš tai žaistose 27 rungtynėse brazilui pavyko pasižymėti tik tris sykius.

Kitos „Primera“ lygos rungtynės Ancelotti auklėtinių laukia lygiai po savaitės. Varžovas – praeitą sezoną iškritimo per plauką išvengusi „Almeria“.