Iš Trinchieri – neramios žinios dėl Evanso: „Neatrodo gerai“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Andrea Trinchieri (BNS Foto nuotr.)

Sekmadienio vakarą Andrea Trinchieri su Kauno „Žalgiriu“ iškovojo kelialapį į LKL finalą, tačiau prarado savo lyderį Keenaną Evansą.

Trečiosiose pusfinalio serijos rungtynėse žalgiriečiai 88:79 nugalėjo Panevėžio „Lietkabelį“ ir į finalą žengė tiesiausiu keliu – 3-0.

Nepaisant pergalės ir antrojo savo finalo su Kauno komanda, Trinchieri spaudos konferencijoje atrodė sugniuždytas bei griežtai atsiliepė apie kai kuriuos „Lietkabelio“ žaidėjus.

„Tiesiog bandžiau komandą priversti žaisti su daugiau energijos ir visus elementus išpildyti geriau. Jaučiu labai didenę pagarbą Nenadui Čanakui. Jų žaidimo stilius yra unikalus, o „Lietkabelis“ – viena geriausiai užtvaras statančių ir be kamuolio žaidžiančių komandų.

Ši serija buvo tragiška. Todėl, kad viskas buvo ne apie krepšinį, o apie milijonus kontakto, milijonus vaidybos. Gailėjausi ne tik savo žaidėjų, bet ir teisėjų.

Laimėjome 3-0 ir tai yra vienintelė gera naujiena. Dar po KMT finalo priėjau prie Vytenio Lipkevičiaus, kuris yra krepšinio genijus, nes mato 3 perdavimais į priekį. Pasakiau jam, kad jis yra puikus žaidėjas, tačiau negali kiekvieną kartą vaidinti, nes tai užknisa. Jis man pasakė, kad čia nieko ir ateityje to bus daug daugiau. Tada pamaniau, kad jis juokauja…

Dar vienas žaidėjas, kurį labai gerbiu, nes žaidžia su milžiniška energija ir laisvai kalba itališkai, bet turiu išskirti, yra Gabrielius Maldūnas. Jis antrosiose rungtynėse įspyrė Šmitui, kol jis gulėjo ant žemės. Nežinau, ar tai kažkoks filmas, gal „Space Jam… Toks elgesys man labai nepatinka.

Aš gerbiu visą „Lietkabelio“ komandą dėl jos unikalaus stiliaus, bet, vyrai, tai yra krepšinis“, – teigė Trinchieri.

„Žalgirio“ pergalę šeštadienį apkartino Keenano Evanso trauma, kuomet stabdydamas Deivido Sivydžio tolimą metimą jis susižeidė kelį ir buvo išvežtas į ligoninę.

„Viskas dar labai šviežia, tačiau situacija neatrodo gerai“, – apie lyderio traumą prabilo italas.

Šį sezoną Eurolygoje Evansas sužaidė visas 34 Eurolygos rungtynes bei rinko po 17,3 taško, 3,9 rezultatyvaus perdavimo ir 18,3 naudingumo balo.

„Esu sugniuždytas, nes jis yra nuostabus žmogus. Negaliu rasti tinkamų žodžių. Jis trečiajame kėlinyje išprovokavo tris pražangas puolime. Jis žaidžia už komandą kiekvieną vakarą, tarsi būtų gimęs kokioje nors žvejų šeimoje. Jo širdis yra žaliai balta. Tai, kas nutiko, yra baisu. Norėčiau jam atiduoti savo kelį“, – spaudos konferencijoje teigė Trinchieri.

Pasidalinti