Iš nokdauno kilę „Warriors“ sezoną pradėjo pralaimėjimu prieš „Suns“

Devinas Bookeris (Scanpix nuotr.)

Steve’o Kerro vadovaujama „Golden State Warriors“ komanda NBA sezoną pradėjo nesėkme namuose.

Trečiadienio rytą 2022 m. čempionai 104:108 krito prieš Finikso „Suns“ krepšininkus.

Vienas iš Finikso ekipos lyderių Kevinas Durantas prieš žiūrovus „Chase Center“ arenoje žaidė pirmą kartą nuo 2019 m., kuomet paliko komandą. Prieš buvusią komandą stojo ir Chrisas Paulas, į „Warriors“ po mainų persikėlęs liepą CP3 tai buvo pirmos oficialios rungtynes su „Warriors“ marškinėliais.

Po pirmų dviejų kėlinių „Suns“ pirmavo 61:46, tačiau rezultatui esant 52:64 „Warriors“ surengė įspūdingą spurtą 21:2 ir šovė į priekį 73:66. Visgi ketvirtajame kėlinyje 80:88 atsilikinėjusi „Suns“ pati spurtavo 11:0 ir pranašumo daugiau nepaleido.

„Warriors“ rungtynėse pataikė tik 10 iš mestų 43 tritaškių ir pagal atkovotus kamuolius varžovams nusileido 49:60.

Finikso komandoje įspūdingas rungtynes sužaidė Devinas Bookeris, pelnęs 32 taškus, išdalijęs 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 6 kamuolius. Durantas pridėjo 18 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

„Warriors“ gretose rezultatyviausias su 27 taškais buvo Stephenas Curry, Paulas pridėjo 14 ir išdalijo 10 rezultatyvių perdavimų.

Šiose rungtynėse „Warriors“ vertėsi be puolėjo Draymondo Greeno, su kuriuo prieš sezoną sudarė naują sutartį.

„Suns“ vasarą pasistiprino Bradley Bealu, tačiau dėl apatinės nugaros traumų gynėjas padėti negalėjo.