Iš NBA autsaiderių – 51 taškas į Giannio krepšį per kėlinį

Vieni iš Rytų konferencijos autsaiderių Šarlotės „Hornets“ krepšininkai trijų pralaimėjimų iš eilės seriją nutraukė įspūdingu būdu.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį “Hornets“ išvykoje 138:109 sutriuškino trečią vietą Rytuose užimančius Giannio Antetokounmpo Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

Jau pirmajame kėlinyje „Hornets“ priartėjo prie pergalės, kai įmetę 51 tašką pakartojo prieš tai „Golden State Warriors“ priklausiusį rezultatyvumo rekordą, pasiektą 2019 metų rungtynėse prieš Denverio „Nuggets“.

Rungtynes kaip trečias rezultatyviausias NBA žaidėjas (vidutiniškai 32,7 taško per rungtynes) sužaidė prasčiausią šio sezono mačą, kai per 22 minutes aikštelėje surinko tik 9 taškus. Iš žaidimo graikas pataikė 2 metimus iš 7, nuo baudų metimo linijos – 5 iš 11.

Savo ruožtu „Hornets“ gynėjas Terry’is Rozier sužaidė geriausias sezono rungtynes, kai įmetė 39 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. 24 taškus pridėjo LaMelo Ballas.

Iki šios nakties rungtynių „Hornets“ buvo viena iš dviejų komandų, per 39-erias rungtynes sugebėjusi iškovoti tik 10 pergalių.

Antrą kėlinį „Hornets“ užbaigė į varžovų krepšį įmetusi 84 taškus. Tai – antras geriausias rezultatas komandos istorijoje. Daugiau (87) klubo krepšininkai pelnė tik praeito sezono dvikovoje su Indianos „Pacers“, kurią tuomet nugalėjo 156:128.