Iš Larkino atimtas vietinio žaidėjo statusas grąžintas nebus

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Shane'as Larkinas (Anadolu Efes nuotr.)

Po vasarą įvykusių rietenų tarp Shane’o Larkino ir Turkijos krepšinio federacijos paaiškėjo, jog gynėjas kaip vietinis žaidėjas Turkijos čempionate daugiau nežais.

Apie tai pirmadienį pranešė krepšininko atstovaujama Stambulo „Anadolu Efes“ komanda.

„Nepaisant to, jog mūsų žaidėjas Turkijos federacijai pateikė kelio edemą patvirtinančio magnetinio rezonanso tyrimo rezultatus, jis sulaukė labai griežtos bausmės.

Ši nuobauda stipriai paveikė ir patį atletą, ir mūsų komandą. Mūsų komandos sezono planai, tolygus sudėties paskirstymas ir biudžetas gavo stiprų ir nepataisomą smūgį. „Anadolu Efes“ Turkijos krepšinio federacijai bei įvairaus amžiaus rinktinėms paruošė neapsakomą skaičių žaidėjų. Taip pat mes jau daugelį metų esame viena iš daugiausiai žaidėjų į vyrų rinktinę išsiunčiančių komandų lygoje.

Nepaisant to, sužinojome, jog Sporto arbitražo taryba atmetė mūsų skundą ir paliko galioti atletui skirtą bausmę“, – skelbiama klubo pranešime.

Primename, kad tokios pačios nuobaudos vasarą sulaukė ir Stambulo „Fenerbahče“ atstovas Scottie Wilbekinas.

Larkinas „Anadolu Efes“ komandai atstovauja nuo 2021 m. Per tą laiką gynėjas spėjo pelnyti vieno geriausių Europoje žaidžiančių krepšininkų pripažinimą bei su Stambulo ekipa 2021 ir 2022 metais dukart iš eilės tapo Eurolygos čempionu.

Pasidalinti