Iš Kauno – tuščiomis: „Barca“ neturėjo vilčių ir kovoje dėl bronzos

Rokas Jokubaitis (Scanpix nuotr.)

Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ komanda tapo Eurolygos bronzos nugalėtoja.

Sekmadienį Kaune vykusioje dvikovoje dėl trečios vietos Saša Obradovičiaus auklėtiniai nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą „Barcelona“ ekipą.

Jau po pirmų dviejų kėlinių „Monaco“ pirmavo 16 taškų skirtumu (44:28), o nemotyvuotai „Barcai“ švilpė net jų pačių gerbėjai. Komanda pirmoje pusėje pataikė 12 iš 31 metimo ir padarė net 9 klaidas.

Po ilgosios pertraukos katalonai toliau neturėjo dvasios rengti spurtą, o „Monaco“ ramiausiai nužygiavo link pergalės.

„Monaco“ Eurolygoje žaidžia antrą sezoną. Pernai Obradovičiaus ekipa pasiekė atkrintamąsias, o šiemet pasidabins bronza.

Rezultatyviausiai „Monaco“ gretose su 14 taškų žaidė Matthew Strazelis, 10 pridėjo Alpha Diallo.

„Barcai“ 13 taškų pelnę Nikola Mirotičius.

Rokas Jokubaitis katalonų gretose taškų nepelnė, kamuolių neatkovojo ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Monaco“ komandoje rungtyniaujantis Motiejūnas mačą baigė su 2 taškais, 2 atkovotais kamuoliais ir rezultatyviu perdavimu.