Iš dviženklio deficito lipę „Wolves“ pasiekė pergalę tarptautiniame fronte

Jeffery Tayloras (LKL nuotr.)

Šiaurės Europos krepšinio lygos (ENBL) kovas pradėjęs Alytaus „Wolves“ (1-0) pasiekė sunkią pergalę.

Rimo Kurtinaičio auklėtiniai išvykoje 79:77 palaužė Tartu „Ulikool“ (2-2).

Likus 2 minutėms „Wolves“ dar turėjo 3 taškų deficitą (72:75). Jeffery Taylorui ir Eigirdui Žukauskui pavyko persverti rezultatą, o Kristupo Žemaičio ir Tayloro baudų metimai garantavo pergalę.

Kur kas prasčiau alytiškių situacija atrodė antrajame kėlinyje, kai deficitas siekė 15 taškų (27:42).

„Wolves“ sezono pradžioje neįveikė FIBA Europos taurės atrankos, o netrukus pirmajam klubo istorijoje tarptautiniam turnyrui pasirinko ENBL varžybas.

ENBL egzistuoja dvejus metus. Praėjusiame sezone „Šiauliai“ tapo šio turnyro vicečempionais.

Nugalėtojams Tayloras per 28 minutes surinko 22 taškus (4/8 dvit., 3/6 trit., 5/8 baudų), 3 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

Šansą gavo ir „Wolves“ filipinietis Juanas Gomezas de Liano, kuris mačą pradėjo starto penkete, bet per beveik 6 minutes prametė visus metimus (0/1 dvit., 0/2 trit.), atliko rezultatyvų perdavimą ir padarė klaidą.

„Ulikool“: Andrijus Voinalovičius 17, Tomas Pavelka 16, Jalanas Mccloudas 15.
„Wolves“: Jeffery Tayloras 22, Adas Juškevičius ir Ericas Buckneris po 13, Eigirdas Žukauskas 9, Kristupas Žemaitis ir Vitalijus Kozys po 7.