Irvingas solidžiai debiutavo „Mavericks“ gretose

Kyrie Irvingas (USA TODAY Sports-SCANPIX nuotr.)

Dalaso „Mavericks“ (30-26) debiutavęs Kyrie Irvingas tapo rezultatyviausiu rungtynių žaidėju.

NBA žvaigždės naujoji komanda svečiuose 110:104 palaužė Los Andželo „Clippers“ (31-27).

Irvingas per 37 minutes pasižymėjo 24 taškais (5/9 dvit., 4/8 trit., 2/2 baudų), 5 rezultatyviais perdavimais ir 4 atkovotais kamuoliais.

Gynėjas atvyko į Dalaso komandą po to, kai buvo išmainytas iš Bruklino „Nets“ už Spencerį Dinwiddie ir Dorianą Finney-Smithą.

Irvingas šį sezoną per vid. 36 minutes renka po 27 taškus, 5,2 rezultatyvaus perdavimo ir 5,1 atkovoto kamuolio.

„Mavs“ laimėjo ir be savo pagrininio žaidėjo Luka Dončičiaus, kuris gydosi kulno traumą.

„Jie abu bus kūrėjai, – apie Irvingo ir Dončičiaus duetą kalbėjo vyriausiasis treneris Jasonas Kiddas. – Reikia suprasti, kad Kyrie yra turėjęs visokius vaidmenis. Jis yra krepšininkas, supranta aukščiausio lygio laimintį krepšinį. Jam nėra naujiena žaisti su kita žvaigžde, nes yra tai daręs.“

Dalaso komanda laimėjo 4 iš 5 pastarųjų mačų bei Vakarų konferencijoje palypėjo į penktą poziciją. „Clippers“ taip pat žengia atkrintamųjų ritmu – užima šeštą vietą.

Los Andželo ekipai Normanas Powellas per 27,5 minutės surinko 24 taškus (6/11 dvit., 2/6 trit., 6/6 baudų), 7 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

„Clippers“: Normanas Powellas 24, Terance’as Mannas 21, Paulas George’as 20, Kawhi Leonardas 18.
„Mavericks“: Kyrie Irvingas 24, Timas Hardaway 19, Reggie Bullockas 18, Joshas Greenas 14, Dwightas Powellas 10.