Irvingas, Dončičius ir „Mavs“ – per pergalę nuo ilgai laukto NBA finalo

Luka Dončičius ir Kyrie Irvingas (Scanpix nuotr.)

Luka Dončičiaus ir Kyrie Irvingo vedama Dalaso „Mavericks“ ekipa atsidūrė per žingsnį nuo NBA finalo.

Naktį iš sekmadienio į pirmadienį Jasono Kiddo auklėtiniai dar kartą 116:107 nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3-0.

Lemiamomis tapti galinčios ketvirtosios serijos rungtynės bus žaidžiamos trečiadienio naktį Minesotoje.

Įspūdingą formą demonstruojantis Irvingo ir Dončičiaus duetas vėl buvo nuostabus. Abu žaidėjai sumetė po 33 taškus. Slovėnas taip pat atkovojo 7 kamuolius bei išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus.

Dar likus puspenktos minutės iki mačo pabaigos „Timberwolves“ pirmavo 104:102, visgi tuomet Anthony Edwardso vedama Minesotos komanda įsipainiojo į „Mavericks“ gynybą, Kiddo auklėtiniai paskutinę mačo atkarpą laimėjo 15:3 ir įsirašė pergalę.

„Mavericks“ po pergalės šios nakties rungtynėse atsidūrė per vieną laimėtą susitikimą nuo pirmo NBA finalo po 13 metų pertraukos.

Per visą NBA istoriją dar nė vienai komanda nebuvo pavykę išgelbėti serijos pralaimėjus pirmas tris jos rungtynes.

„Timberwolves“ lyderis Edwardsas komandai surinko 26 taškus, Karlas-Anthony Townsas pridėjo 14 bei atkovojo 11 kamuolių, tačiau prametė visus 8 tritaškius.

Mike’as Conley įmetė 16 taškų, Jadenas McDanielsas – 15.

Irvingui ir Dončičiui „Mavs“ ekipoje geriausiai talkino P.J. Washingtonas, įmetęs 16 taškų ir atkovojęs 8 kamuolius.