Intriga dėl prizinių vietų: „Arsenal“ nugalėjo „Newcastle“

Gabrielis Martinellis. Scanpix nuotr.

Londono „Arsenal“ komanda pasiekė nelengvą pergalę 2:0 Anglijos čempionato rungtynėse išvykoje su „Newcastle“ komanda.

14 rungtynių minutę puikiu smūgiu iš maždaug 23 metrų svečius išvedė Martinas Odegaardas. Norvegas šį sezoną Anglijos čempionate pelnė 15 įvarčių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Antrame kėlinyje rezultatą 71 minutę padvigubino Gabrielis Martinelli. Po jo smūgio kamuolį netyčia į savus vartus nukreipė Fabianas Scharas.

„Arsenal“ komandai išsaugoti savo vartus tuščius padėjo geras vartininko Aarono Ramsdale‘o žaidimas.

Po šios pergalės „Arsenal“ išsaugo viltis kovoti dėl čempionų titulo. Mikelio Artetos vadovaujama komanda dabar tašku atsilieka nuo pirmaujančio „Manchester City“ klubo. Tiesa, „Arsenal“ yra sužaidusi rungtynėmis daugiau.

„Newcastle“ po šios nesėkmės suteikė didesnes viltis savo konkurentams pakovoti dėl trečios vietos. Į šią poziciją taikosi „Manchester United“ ir „Liverpool“ ekipos.