Iniciatyvą paleidusi „Barcelona“ per pratęsimą krito Madride

Šarūnas Jasikevičius (ZUMAPRESS.com-SCANPIX nuotr.)

Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (13-8) pralaimėjo antrąjį šio sezono „El Clasico“.

Katalonai Eurolygos rungtynėse išvykoje per pratęsimą 86:91 nusileido Madrido „Real“ (14-7).

Pratęsime „Real“ pakylėjo užsikūręs Džananas Musa. Bosnis iš pradžių pataikė labai sudėtingą dvitaškį, o vėliau pridėjo tritaškį, kuris padidino Madrido ekipos pranašumą iki 8 taškų (84:76).

„Barca“ bandė gelbėti situaciją, tačiau rungtynes visiškai uždarė Mario Hezonjos tolimas metimas (87:78).

Rokas Jokubaitis per 9 minutes surinko 2 taškus (1/2 dvit., 0/1 trit.), 2 rezultatyvius perdavimus, 1 atkovotą ir 2 prarastus kamuolius bei 1 naudingumo balą.

„Real“ šį sezoną laimėjo antrąjį principinį mūšį. Antroji pergalė lėmė titulą – Madrido ekipa nugalėjo Ispanijos Supertaurės finale.

Pagrindiniame mačo laike „Barca“ visas rungtynes pirmavo, bet likus 3 minutėms iškilo problemų, kai penki iš eilės Sergio Llullo taškai išvedė „Real“ į priekį (69:67).

Svečiai nesugriuvo – Nikola Mirotičius pataikė baudą, o Cory Higginso tritaškis vėl persvėrė rezultatą (71:69). „Real“ vėl timptelėjo Llullas, o klaidų virtine tapusios lemiamos pagrindinio laiko minutės nugalėtojo neišsprendė.

Nugalėtojų gretose dominavo Gabrielis Deckas, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 23 taškai (6/7 dvit., 1/2 trit., 8/8 baudų), 7 atkovoti kamuoliai, 1 rezultatyvus perdavimas ir 33 naudingumo balai.

Argentinietis pakartojo savo naudingiausią karjeros pasirodymą Eurolygoje.

Svečiams Tomašas Satoransky per 32 minutes surinko 12 taškų (0/4 dvit., 3/4 trit., 3/4 baudų), 7 rezultatyvius perdavimus, 4 atkovotus kamuolius ir 17 naudingumo balų.

„Real“: Gabrielis Deckas 23, Sergio Llullas 19, Džananas Musa 18, Walteris Tavaresas 10, Mario Hezonja 7.
„Barcelona“: Nikola Mirotičius 17, Tomašas Satoransky ir Janas Vesely po 12, Cory Higginsas 10, Alexas Abrinesas 9.