Įkrintamųjų lenktynėse pirmauja „Anadolu Efes“

Shane'as Larkinas (Euroleague.net nuotr.)

Tomislavo Mijatovičiaus vadovaujamas Stambulo „Anadolu Efes“ klubas išsiveržė į priekį lenktynėse dėl paskutinės įkrintamųjų vietos.

Ketvirtadienį 2021 ir 2022 m. Eurolygos čempionai išvykoje 97:76 sutriuškino Vitorijos „Baskonia“ krepšininkus su Tadu Sedekerskiu priešakyje.

Ši pergalė „Anadolu Efes“ užnugaryje paliko 4 komandas, už turkus turinčias viena pergale mažiau. Tarp jų – ir Kauno „Žalgiris“.

Ilgąją pertrauką Stambulo ekipa pasitiko pirmaudama tik 4 taškais (45:49), tačiau trečiąjį kėlinį laimėjo 28:8 ir lemiamame ketvirtyje beliko sutvarkyti formalumus.

Trečią nesėkmę iš eilės Eurolygoje patyrusių ispanų gretose Sedekerskis žaidė 24 minutes, pasižymėjo 4 taškais, 4 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu, 1 bloku ir 9 naudingumo balais.

Baskai „Anadolu Efes“ po tarpusavio akistatos lenkia tik 1 pergale.

Mijatovičiaus auklėtinius į priekį 32-ajame ture vedė ne kas kitas, o Shane’as Larkinas, pelnęs 28 taškus, atkovojęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 29 naudingumo balus.

20 taškų ir 4 atkovotus kamuolius surinko Willas Clyburnas, 15 – Ercanas Osmani.

„Baskonia“ komandoje rezultatyviausias su 15 taškų buvo Markusas Howardas.