Įkaitęs Graikijos derbis: PAO vadovas užsipuolė teisėjus, „Olympiacos“ – jį

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Erginas Atamanas (Scanpix nuotr.)

Du amžinuosius derbius Graikijos lygos finale jau pralaimėjusios Atėnų „Panathinaikos“ vadovas Dimitris Giannakopoulos griebėsi senų triukų.

Penktadienio vakarą Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 92:86 krito prieš Pirėjo „Olympiacos“ ir finalo serijoje iki trijų pergalių jau atsilieka 0-2.

Kaip ir pirmojoje komandų dvikovoje, penktadienį aikštėje netrūko: „Olympiacos“ lyderis Isaiah Canaanas ne kartą apsižodžiavo su į amžinų varžovų stovyklą po praeito sezono perbėgusiu Kostu Slouku bei PAO strategu Erginu Atamanu. Pastarasis ir šįkart užsidirbo dvi technines pražangas ir turėjo mačo pabaigą stebėti rūbinėje.

Techninės nuobaudos sulaukė ir „Panathinaikos“ lyderis Kendrickas Nunnas, kelis kartus grubiai stabdytas, tačiau per du mačus dar nemetęs nė vienos baudos.

Galiausiai savo nepasitenkinimą teisėjų darbu išreiškė „Panathinaikos“ savininkas Giannakopoulos.

„Šioje šalyje turėtume kliautis veiksmais, o ne garsiomis reakcijomis. Palikime visas dramas nuošalėje ir pažiūrėkime objektyviai, kas dėjosi aikštėje. Dėl teisėjų darbo turėtų būti pradėtas tyrimas, į kurį turėtų įsikišti ir atitinkamos institucijos“, – pareiškė Giannakopoulos.

Kol PAO vadovas rūstavo dėl teisėjų, dėl jo paties oficialų skundą pateikė Pirėjo „Olympiacos“.

„Pateiksime oficialų raštą dėl „Panathinaikos“ prezidento šlykščių, vimdanti verčiančių ir grasinančių dalykų prieš Graikijos valdžią, Graikijos krepšinio federaciją bei teisėjus.

Laukiame greitos ir griežtos vyriausybės ir Graikijos sporto valdžios reakcijos“, – pranešė „Olympiacos“.

Trečiasis ir lemiamu tapti galintis komandų mačas įvyks pirmadienį, 21:15 val. Lietuvos laiku.

Pasidalinti