Į rinktinę grįžęs Ulanovas: „Teks iš savęs dar kažkiek sulčių paspausti“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Edgaras Ulanovas (BNS Foto nuotr.)

Po kelių praleistų vasarų rinktinės stovykloje vėl yra Kauno „Žalgirio“ kapitonas Edgaras Ulanovas. Puolėjas rinktinės marškinėlius vasarą paskutinį kartą vilkėjo 2019 metų Pasaulio čempionate.

Į Palangoje įsikūrusį „Vanagupės“ viešbutį Ulanovas atvyko jau prieš tris dienas. Krepšininkas bandė kiek įmanoma atsipūsti prieš vėl kibdamas į darbus.

„Esu čia jau kelias dienas. Apsistojau tame pačiame viešbutyje, kad sutaupyčiau kuo daugiau laiko. 3 dienas stengiausi pailsėti ir pabūti su šeima, o šiandien – į treniruotę.

Taip greitai nepavyks pailsėti, bet kito kelio nėra. Sunku pasakyti, kurie geriau jausis – vėliau baigę sezoną, ar anksčiau. Mes būsime nepraradę ritmo, bet kažkiek labiau pavargę. Gausis toks balansas per vidurį.

Sezono galas visada yra sudėtingas. Jaučiasi psichologinis ir fizinis nuovargis. Juokaujame, kad iš savęs teks dar kažkiek sulčių paspausti.“

Ulanovas apžvelgė praėjusį sezoną ir tikino, kad jis nebuvo toks blogas, kaip galėtų atrodyti po jo pabaigos.

„Apie praėjusį sezoną nebėra ką galvoti, praeitis. Buvo ilgai nemiegotas trečiadienio vakaras.

Laimėjome taurę. Eurolygoje po praėjusių metų buvo smarkiai užkelti lūkesčiai prieš sezoną. Tos kartelės nepavyko pasiekti. Keitėsi treneris, lyderis patyrė traumą. Finalas irgi buvo toks, kur visos rungtynės galėjo į bet kurią pusę pasisukt. Tik tas galutinis rezultatas netenkina. Sezonas galėjo būti geresnis, bet kad jis būtų labai blogas, nesakyčiau.“

Žalgirietis dar kartą patikino, kad dvejonių dėl žaidimo rinktinėje šiais metais nebuvo. Ulanovas išreiškė tikėjimą, kad vasaromis nuolat rungtyniaujantys krepšininkai padės languose buvusiems žaidėjams.

„Nebuvo šiemet daug dvejonių. Jau ankstyvoje sezono stadijoje kalbėjau su treneriu ir sakiau, kad jei būsiu sveikas, atvažiuosiu.

„Sunku dabar pasakyti, ko tikisi treneris. Bus greitai susirinkimas ir pasakys. Manau, kad žaisime panašiai. Gerai, kad bus žaidėjų, kurie buvo paskutiniame lange. Ir treneriam gerai. O tie žaidėjai, kurie žaidžia kelias vasaras iš eilės, padės tiems, kurie praleido.“

Ulanovas pripažino, kad jam neteko matyti nei vienų rezervinės komandos rungtynių su Libano rinktine. Pirmų dviejų susitikimų krepšininkas ir negalėjo matyti, nes tuo pat metu varžėsi „Betsafe-LKL“ finalo mačuose.

Pasidalinti