Į plakatą įrėmintas Sabonis ir beviltiškas „Kings“ pralaimėjimas Los Andžele

Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu per pirmą rungtynių pusę praleido net 70 taškų ir patyrė sutriuškinimą Los Andžele. Juos rezultatu 119:99 įveikė vietos „Clippers“.

Sabonis ant parketo praleido 26 minutes ir spėjo surinkti dvigubą dublį. Lietuvio sąskaitoje 15 taškų (5/9 dvit., 0/2 trit.), 10 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvūs perdavimai.

Sakramento komanda pataikė tik kas ketvirtą tolimą metimą – 9 iš 36. „Clippers“ atkovojo 49 kamuolius pireš varžovų 38.

Los Andželo komandą į pergalę vedė itin produktyviai atakavęs Kawhi Leonardas. Jis viso surinko 31 tašką (9/11 dvit., 2/3 trit., 7/7 baud.). Jamesas Hardenas ir Normanas Powellas pridėjo po 15 taškų.

Sakramento ekipoje rezultatyviausiai žaidė Keeganas Murray. Jis pelnė 17 taškų (0/5 trit.) ir atkovojo 7 kamuolius. Komandos lyderio De’Aarono Foxo sąskaitoje 14 taškų (2/9 dvit., 3/7 trit.) ir 4 klaidos.

„Kings“ 5 rungtynių minutę pirmavo 13:12 po Sabonio taškų, tačiau tada rungtynių šeimininkai išsiveržė į priekį ir toliau tik didino savo pranašumą.

Lemiamame ketvirtyje žaidė komandų atsarginiai žaidėjai ir „Kings“ pavyko kiek sumažinti triuškinantį atsilikimą.

Rungtynėse galingu dėjimu pasižymėjo Los Andželo komandos aukštaūgis Ivica Zubacas, sugrūdęs kamuolį į krepšį per Sabonį.

Sakramento komanda artimiausius 6 mačus žais namuose, o kitose rungtynėse priims Oklahomos „Thunder“ ekipą. „Clippers“, kuri laimėjo jau penktą kartą iš eilės kitose rungtynėse namuose susitiks su „Golden State Warriors“.