Į pergalingą startą „Celtics“ finale vedęs Porzingis: „Įrodžiau sau, kad esu gana geras“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Kristaps Porzingis. Scanpix nuotr.

Daugiau nei mėnesį nežaidęs latvis Kristapas Porzingis stipriai prisidėjo prie to, jog Bostono „Celtics“ komanda NBA finalo seriją pradėtų užtikrinta pergale.

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Latvijos rinktinės centro padedama Bostono komanda 107:89 užtikrintai nugalėjo Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

28-erių Porzingis prie nesunkios pergalės prisidėjo 20 taškų ir 6 atkovotais kamuoliais, be to, varžovus pavaišino 3 blokais.

„Manau, kad man labai padėjo tas palaikymas, prasidėjęs dar prieš rungtynes. Buvo nerealu. Į kraują suplūdo adrenalinas. Nesidžiaugiu, kad taip ilgai negalėjau žaisti, bet dariau viską, kad būčiau pasirengęs šiam momentui. Aš ir komanda sužaidėme geras rungtynes ir esame patenkinti rezultatu.

Šiąnakt sau įrodžiau, kad esu visai geras. Galbūt ir nesu tobulas, bet esu pakankamai geras, kad taip žaisčiau ir padėčiau komandai“, – kalbėjo latvis.

Sugrįžimo rungtynėse Porzingiui sužibėti nesutrukdė ir tai, jog rungtynes jis pradėjo ant atsarginių žaidėjų suolo.

„Toks sprendimas buvo logiškas. Man tai per daug nerūpėjo. Nors nesu įpratęs mačą pradėti ant suolo, žinojau, kad būsiu pasiruošęs gerai žaisti ir kildamas nuo jo“, – kalbėjo žaidėjas.

Pirmo NBA titulo po 18 metų siekianti „Celtics“ ekipa taip pat nusilenkė sugrįžusiam latviui.

„Tai buvo tas KP, kuris mus atvedė ten, kur dabar esame. Kad ir kiek jis būtų iškritęs iš rikiuotės, sugrįžęs jis visada blizgės“, – kalbėjo „Celtics“ strategas Joe Mazzulla.

„Jrue Holiday ir Kristapas buvo nuostabūs papildymai šį sezoną. Kristapas šiandien sužaidė monstriškas rungtynes. Jo gebėjimas mesti tritaškius ir išnaudoti pranašumus yra milžiniška pagalba mums. Gavęs kamuolį jis kaskart bausdavo varžovus. To mums labai reikia žengiant toliau. Kristapas šiandien buvo labai galingas, tačiau mūsų komandos grožis ir slypi tame, jog bet kurią naktį gali iššauti bet kuris žaidėjas“, – latviui duoklę atidavė ir rezultatyviausiai komandoje su 22 taškais žaidęs Jaylenas Brownas

Pasidalinti