Į Meksikos pergalę šventusius fanus įsirėžė automobilis

O, Sportas!
Autorius
1 min skaitymo trukmė
Automobilis įvažiavo į Meksikos sirgalių minią. Scanpix nuotr.

Meksikos futbolo rinktinės pergalė FIFA pasaulio čempionate paženklinta šiurpia nelaime.

Keliolika žmonių buvo sužeista Meksikoje esančiame kurorte, kuomet automobilis įvažiavo į po rungtynių miestą užplūdusią sirgalių minią.

Vietos tarnybų duomenimis, automobilis buvo apsuptas grupės žmonių, o tada dėl kol kas nenustatytų priežasčių vairuotojas į juos įvažiavo.

Skelbiama, kad po incidento 17 žmonių buvo suteikta medicininė pagalba, tarp jų – ir vairuotojui, kuris buvo sulaikytas.

Socialiniuose tinkluose paviešintuose vaizdo įrašuose matyti, kad automobilis, apsuptas Meksikos rinktinės atributiką vilkinčių sirgalių, staiga pagreitėjo ir įsirėžė į žmones, o galiausiai atsitrenkė į kelio atitvarus.

Kituose išplatintuose vaizdo įrašuose užfiksuota, kaip žmonės ištraukė vairuotoją ir jį užpuolė.

Meksikos sirgaliai į gatves išėjo švęsti savo šalies rinktinės pergalės 3:0 prieš Čekiją. Meksikos rinktinė A grupėje surinko 9 taškus ir finišavo pirmoje vietoje.

Pasidalinti