Į lemiamų mačų istoriją ranka numojęs Grigonis: „Geriausia serija Eurolygoje“

Marius Grigonis (Euroleague.net nuotr.)

Su Atėnų „Panathinaikos“ dramatiškai lemiamas rungtynes išplėšęs Marius Grigonis Graikijoje laukia beprotiškos atmosferos.

Ketvirtadienį lietuvio atstovaujama PAO ekipa 95:88 nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ ir išlygino serijos rezultatą – 2-2. Lemiamas susitikimas bus žaidžiamas trečiadienį Atėnuose.

Pats Grigonis prie pergalės prisidėjo 8 taškais, atkovotu kamuoliu ir 5 naudingumo balais.

„Manau, kad šios rungtynės buvo intensyviausios serijoje. Šiandien buvome labai fiziškai, tinkamai sureagavome į pralaimėjimą trečiose rungtynėse. Buvo daug pakilimų ir nuosmūkių, bet esame laimingi. Darbas dar nepadarytas. Manau, kad OAKA arenoje laimėsime bilietą į Berlyną“, – kalbėjo Grigonis.

Dar likus trims minutėms iki paskutinio kėlinio pabaigos dvitaškiu „Maccabi“ į priekį 88:85 išvedė Lorenzo Brownas. Visgi per likusį laiką Odedo Kattasho auklėtiniai nesugebėjo suregzti vaisingos atakos, PAO pelnė 10 taškų be atsako ir laimėjo.

„Maccabi“ yra labai gera komanda. Jie visada randa atsakymus į mūsų gynybą, pataiko sunkius metimus, visas suolas demonstruoja gerą krepšinį. Manau, kad ši serija yra geriausia Eurolygos atkrintamosiose. Abi komandos yra labai arti viena kitos ir niekad nežinai, kas gali nutikti.

Tačiau dabar turime rungtynes namuose. Atėnai turėtų būti „užsikūrę“. Jaučiu, kad laukia beprotiška atmosfera, tačiau svarbiausia yra pasiimti pergalę.

Reikėtų klausti „Maccabi“, ar jie bus pasiruošę tai atmosferai“, – kalbėjo Grigonis.

Eurolygos ketvirtfinaliuose iš viso yra vykę 18 lemiamų susitikimų ir visus juos laimėdavo šeimininkų komanda.

„Neseku statistikų, nes niekad negali žinoti, kada bus tas pirmas kartas. Geriau yra apie tai negalvoti, eiti į aikštelę ir kovoti, kaip tai padarėme šiandien“, – kalbėjo Grigonis.