Į karjeros rekordą taikęsis Motiejūnas liejo įtūžį ant teisėjų: „Gėda, žaidėme 5 prieš 8“

Donatas Motiejūnas (Scanpix nuotr.)

Įspūdingas rungtynes sužaidęs ir tik po pratęsimo su „Monaco“ ekipa kritęs Donatas Motiejūnas po pralaimėjimo pažėrė kritikos teisėjams.

33-ejų lietuvis antradienio vakarą su 23 taškais fiksavo antrą rezultatyviausią pasirodymą Eurolygoje, tačiau Monako komanda po pratęsimo 85:89 nusileido Belgrado „Partizan“ krepšininkams.

Būtent Motiejūnui skirta nesportinė pražanga likus 9 sekundėms iki dvikovos pabaigos nubraukė visas „Monaco“ viltis iš Serbijos išsivežti pergalę.

Šis sprendimas kaip reikiant įaudrino lietuvį, kuris teisėjams iškart po mačo negailėjo karčių žodžių.

„Atrodė, kad žaidžiame 5 prieš aštuonis. Tai, kas įvyko dabar, yra gėda Eurolygai“, – paskelbė Motiejūnas.

Be šių žodžių lietuvis dar pasidalijo keliomis „Instagram“ istorijomis, kuriose taip pat kritikavo teisėjus.

Stopkadras
Stopkadras

„Monaco“, kuriai tai buvo 5 pralaimėjimas per 12 Eurolygos turų, penktadienį Kaune susitiks su „Žalgiriu“.