Į „Fenerbahče“ besikelsiantis Larkinas atmetė įspūdingą Dubajaus pasiūlymą

O, Sportas!
Autorius
2 min skaitymo trukmė
Shane'as Larkinas. Anadolu Efes X nuotr.

Turkijos žiniasklaida skelbia, kad Shane’ui Larkinui pavyko susitarti dėl sutarties nutraukimo su Stambulo „Anadolu Efes“, o vietos pasą turintis amerikietis kelsis į Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą „Fenerbahče“.

Skelbiama, kad Larkinas turėjo dar 2 metus galiojusią sutartį, pagal kurią būtų uždirbęs 7,6 milijono eurų. Per tą patį laikotarpį „Fenerbahče“ gretose krepšininkas, anot pranešimų, uždirbs 5 milijonus. Pranešama, jog Larkinas atsisakė 600 tūkst. eurų, o likusį dviejų milijonų skirtumą lygiomis dalimis kompensuos abu Stambulo klubai.

Pridedama, jog gynėją į savo gretas labai norėjo privilioti ir Dubajaus komanda, už dvejų metų sutartį siūliusi net 10 milijonų eurų, tačiau Larkinas šių pinigų atsisakė.

Motyvas paprastas – Larkinas puikiai jaučiasi Stambule ir neketina jo palikti.

„Turkija man davė labai daug. Ji mane praturtino viskuo – pasaulėžiūra, mąstymu, gyvenimo troškimais. Tai yra tai, kas mane veda į priekį ir verčia stengtis palikti pėdsaką, kažką, kas išliks atmintyje. Ši vieta yra tikrai ypatinga ir, manau, pasauliniu lygiu nesulaukia pelnyto pripažinimo.

Šių žmonių aistra ir tai, kaip jie rūpinasi vieni kitais, yra tokie nuostabūs dalykai, kad jausčiausi labai blogai, jei išvykčiau taip ir nepabandęs sugrąžinti bent pusės to, ką ši šalis davė man ir mano gyvenimui.

Tai mane ir motyvuoja. Todėl noriu būti šios bendruomenės dalimi ir palikti pėdsaką. Jei vieną dieną iš čia išvyksiu, galėsiu pasakyti, kad pakeičiau šios šalies vaikų ir žmonių gyvenimus, kad padariau kažką gero ir padėjau, kad ne šiaip sau atvažiavau, pasiėmiau ir išvažiavau, o kažką po savęs palikau.

Atvykau čia ir viską užsidirbau savo darbu. Tačiau taip pat stengiausi ir duoti atgal. Palaikiau žmones, kurie palaikė mane. Manau, kad tai yra sąžiningi santykiai ir teisingas kelias. Man tai yra antrieji namai, nes niekur kitur pasaulyje nesijaučiau toks priimtas, toks reikalingas ir toks laisvas būti savimi. Esu šiai vietai skolingas viską ir ketinu jai atsilyginti geriausiu būdu, kokį tik moku“, – apie savo meilę Turkijai ir Stambului laidoje „Off the ReCourt“ kalbėjo Larkinas

Pasidalinti