Į Čempionų lygos finalą „Borussia“ atvedęs Terzičius paliko klubą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Edinas Terzičius (Scanpix nuotr.)

Čempionų lygos finale žaidusi Dortmundo „Borussia“ ekipa išsiskyrė su savo treneriu Edinu Terzičiumi.

Klubas ketvirtadienį oficialiai pranešė nutraukęs trenerio sutartį asmeniniu jo prašymu.

„Be galo sunku ištarti „sudie“ geltonai juodiems fanams, tačiau šiandien su Dortmundo „Borussia“ sukame skirtingais keliais. Buvo be galo didelė garbė su šia komanda laimėti Vokietijos taurę ir šį fantastišką klubą vesti iki Čempionų lygos finalą.

Po rungtynių „Wembley“ stadione paprašiau surengti susitikimą su komandos vadovybe, nes po devynerių metų klube nusprendžiau, jog į naują erą komandą turėtų vesti naujas žmogus. Visi mano artimieji žino, jog priimti tokį sprendimą buvo neįtikėtinai sunku, tačiau mano jausmai nepasikeitė. „Borussia“ komandai linkiu didžiausios sėkmės, o su jumis tikrai susitiksime netrukus“, – oficialiame klubo pranešime cituojamas strategas.

Terzičiaus trenerio karjera prasidėjo būtent Dortmundo „Borussia“ akademijoje 2010-2013 m., o po to perėjo į Stambulo „Bešiktaš“ kaip vienas iš Slaveno Biličiaus asistentų. Su kroatu specialistas 2015-2017 m. darbavosi ir Londono „West Ham“ klube.

Eidamas laikino trenerio pareigas, Terzičius 2021 m. su „Borussia“ tapo Vokietijos lygos taurės čempionu. Pagrindinio trenerio pareigose specialistas tik paskutiniame ture pernai išleido Bundeslygos trofėjų, o šiemet komandą nuvedė iki Čempionų lygos finalo, kuriame turėjo pripažinti Madrido „Real“ pranašumą.

Pasidalinti