Į „Australian Open“ pusfinalį žengęs žvėriškas Džokovičius pakartojo įspūdingą rekordą

Scanpix nuotr.

Dar vieną monstrišką pasirodymą Melburne surengusi penktoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius žengė į „Australian Open“ turnyro pusfinalį.

„Australian Open“ turnyro pradžioje šlaunies skausmus kentęs serbas pastaruosiuose dviejuose mačuose atrodė kaip naujas, o trečiadienį ketvirtfinalyje 6:1, 6:2, 6:4 sutriuškino Andrejų Rublevą (ATP-5).

Antrajame sete rusas pirmavo 2:1, tačiau tuomet Džokovičius laimėjo 7 geimus iš eilės, iškovojo vieno „break pointo“ persvarą, kurios trečiame sete ir pakako.

„Australian Open“ turnyre penktoji pasaulio raketė laimėjo 26 mačą iš eilės ir pasivijo rekordininką Andre Agassi, kuris 2000-2004 metų atkarpoje čia iškovojo tiek pat pergalių paeiliui.

Dėl vietos finale Džokovičius susikaus su amerikiečių Tommy Paulu, kuris įveikė savo tautietį Beną Sheltoną.

10 pergalių iš eilės prieš pirmo ATP dešimtuko žaidėjus iškovojęs Džokovičius į „Australian Open“ pusfinalį pateko 10 kartą. Iki šiol kiekvienas pasiektas pusfinalis serbui lemdavo ir nugalėtojo titulą.

Savo ruožtu „Didžiojo kirčio“ turnyro ketvirtfinalyje Rublevas žaidė 7 kartą ir 7 sykį patyrė nesėkmę.

Melburne Džokovičius tikisi iškovoti 22-ą „Didžiojo kirčio“ turnyrų titulą ir pagal šį rodiklį pasivyti rekordininką Rafaelį Nadalį.