Į aikštę su perkąstu kamuoliu išlėkęs šuo sutrikdė Argentinos rinktinės mačą

FIBA nuotr.

Amerikos čempionato atrankoje Argentina patyrė pirmą nesėkmę, o nuotaiką aikštelėje praskaidrino į ją išbėgęs keturkojis.

Šiąnakt argentiniečiai su Facundo Campazzo priešakyje 77:79 netikėtai krito prieš Čilės krepšininkus.

Jau įpusėjus pirmajam kėliniui rungtynėse įvyko kuriozas – į aikštelę išbėgo perkąstą kamuolį su savimi pasigriebęs šuo.

Dar antrojo kėlinio pradžioje argentiniečių atsilikimas siekė 20 taškų – 11:31. Visgi pamažu Pablo Prigioni auklėtiniai pradėjo mažinti deficitą ir ketvirtą kėlinį netgi pasitiko pirmaudami – 60:59.

Likus paskutinei minutei iki mačo pabaigos rezultatas buvo lygus – 73:73, o lemiamą atkarpą geriau sužaidė Čilės krepšininkai.

Argentiniečių nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ir iš Madrido „Real“ atvykę Campazzo ir Gabrielis Deckas bei Miuncheno „Bayern“ atstovaujantis Leandro Bolmaro.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Manuelis Suarezas, surinkęs 29 taškus, atkovojęs 9 kamuolius ir surinkęs 30 naudingumo balų. 17 taškų pridėjo Franco Moralesas.

Argentinos komandoje 20 taškų surinko Deckas, 16 ir 9 rezultatyvius perdavimus pridėjo Campazzo, Bolmaro pasižymėjo 12 taškų.