Hinesas po iškovoto Italijos lygos titulo deda tašką savo karjeroje

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Kylie Hines (Credit ZUMAPRESS.com - Scanpix)

37 metų legendinis Eurolygos žaidėjas Kylie Hinesas, po laimėto Italijos lygos finalo su Milano „AX Armani Exchange Olimpia“, prasitarė, kad tai tikriausiai yra jo paskutinis trofėjus krepšininko karjeroje.

Legendinis vidurio puolėjas, kuriam rugsėjį sukaks 38-eri, iškovojo dar vieną trofėjų – 22-ąjį per savo karjerą ir trečiąjį iš eilės Italijos čempiono titulą su Milano komanda.

Eurolygoje veteranas po karjeros pabaigos paliks didžiulį pėdsaką lygos istorijoje.

Keturis kartus yra tapęs Eurolygos čempionu (2012, 2013, 2016, 2019), daugiausiai sužaidęs rungtynių Eurolygoje per visą lygos istoriją, tris kartus laimėjęs geriausiai besiginančio žaidėjo apdovanojimą (2016, 2018, 2022).

Po iškovoto Italijos lygos trofėjaus su Milano ekipa, krepšininkas davė interviu apie savo ateitį ir iškovotą trečią iš eilės stipriausios Italijos lygos titulą.

„Mėgautis šiuo momentu su šią komanda yra kažkas neįtikėtino. Laimėti trofėjų tokioje atmosferoje, prie tokio fanų palaikymo – ypatinga.“, – džiaugėsi krepšininkas.

Apdovanojimų sceremonijoje, komandos kapitonas Melli suteikė progą Hinesui iškelti čempionų taurę į viršų.

„Jaučiuosi pagerbtas. Aš labai vertinu tokius dalykus. Melli yra ilgametis komandos kapitonas ir už suteiktą tokią privilegiją būsiu jam amžinai dėkingas. Šis trofėjus tikriausiai mano paskutinis.“ – kalbėjo amerikietis.

Vidurio puolėjas buvo paklaustas ar jį galima dar bus išvysti ant parketo krepšininkas nebuvo pilnai užtikrintas.

„Negaliu kol kas pasakyti 100%, bet jei tai tiesa, tuomet buvo nuostabi kelionė.“ – teigė veteranas.

Šiame sezone Eurolygoje, Hinesas rinko po 3,5 tšk., 2,3 atk.kam., 0,8 rez.perd. ir 3,5 naud.b.

Jei Hinesas paskelbs apie savo karjeros pabaigą, jis taps antrąja Eurolygos legenda šiais metais, baigusi krepšininko karjerą. Šio sezono pradžioje „Real“ legenda Fernandezas pranešė, kad kabins sporbačius ant vinies po Olimpinės atrankos.

Pasidalinti