Hezonjos drama tęsiasi: katalonai nebenori „Real“ šlovinusio kroato

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Mario Hezonja (Scanpix nuotr.)

Mario Hezonja turi pasirašęs susitarimą su „Barcelona“ klubu dėl 4 metų sutarties su galimybe ją pratęsti dar vienam sezonui. Tačiau, panašu, kad kroatas katalonų komandos marškinėlių vis tik neapsivilks.

Katalonų klubui artimas „Mundo Deportivo“ skelbia, kad Kroatijos rinktinės krepšininko žodžiai, pasakyti po triumfo Ispanijos pirmenybėse, tapo priežastimi to, kad „Barcelona“ nebenori Hezonjos savo gretose.

Po laimėtų trečiųjų finalo serijos rungtynių su Mursijos UCAM krepšininkas dėkojo Madrido klubui ir viešai išsakė norą su „Real“ laimėti dar daug titulų. Anot pranešimų, tuo metu Hezonja jau buvo pasirašęs preliminarų susitarimą su katalonais, pagal kurį jis uždirbtų po 3 milijonus eurų per metus.

Viešai išsakyta meilė pagrindiniams „Barcos“ varžovams užrūstino klubo vadovybę ir kroatui skirti pinigai buvo mesti įsigyti Keviną Punterį.

„Real“ sutartis su Hezonja galioja iki šio mėnesio 30 dienos. Madrido komandos pasiūlymas pratęsti sutartį buvo gerokai kuklesnis nei katalonų. Taip pat išlieka klausimas, ar „Real“ norės su „Barcelona“ susitarimą turėjusio žaidėjo.

Pasidalinti