Hezonja paneigė gandus apie naują kontraktą su „Real“: „Tai yra melas“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Mario Hezonja ir Guerschonas Yabusele (Scanpix nuotr.)

Po Ispanijos lygos (ACB) pirmųjų finalo rungtynių Mario Hezonja interviu metu skubėjo neigti gandus apie susitarimą su Madrido komanda.

„Real“ šiame sezone buvo sunkiai sustabdoma komanda tiek Eurolygoje, tiek vietiniame fronte. Eurolygoje iškovotos 27 pergalės ir patirti 7 pralaimėjimai. ACB lygoje 28–6.

Eurolygos finale karališkasis klubas apmaudžiai nusileido „Panathinaikos“ komandai 80:95.

Lengvojo krašto pozicijoje rungtyniaujantis žaidėjas, finale surinko 8 taškus, 8 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 13 naudingumo balų.

Nors jau ir praėjo beveik mėnesis nuo Eurolygos sezono pabaigos, Mario vis dar laiko save kaltu dėl prarasto šanso laimėti titulą.

Šiuo metu Hezonja su Madrido komanda kaunasi ACB finale prieš Mursijos ekipą. Po pirmųjų rungtynių paklaustas dėl garantuotos sutarties su karališkuoju klubu, krepšininkas paneigė gandus.

„Tai yra melas. Sutarties jokios oficialios dar nėra. Taip vyksta kalbos su komanda, tačiau šiuo metu man ne tas galvoje. Svarbiausias tikslas dabar yra laimėti finalinę seriją“, – teigė kroatas.

„Real“ vienas iš lyderių neturi kontrakto kitam sezonui. Jei vis dėl to nepavyktų pasiekti susitarimo su Madrido komanda, jam tektų ieškotis kitos karjeros stotelės, bet darbą kroatui susirasti tikrai nebūtų sunku.

Prie karališkojo klubo krepšininkas prisijungė 2022 metais. Nuo to laiko, jam pavyko su komanda iškovoti Eurolygos titulą, du kartus tapti Ispanijos Supertaurės nugalėtoju.

Šiame sezone Eurolygoje kroatas rinko po 13,5 tšk., 4,6 atk.k, 0,9 rez.p ir 13,3 naud.b.

Ispanijos lygoje – 10,4 tšk., 4,4 atk.kam. ir 11 naud.b.

Pasidalinti