Hezonja išreiškė norą likti „Real“ klube

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Mario Hezonja ir Guerschonas Yabusele (Scanpix nuotr.)

Su išvykimu iš Ispanijos sostinės siejamas kroatas Mario Hezonja pritildė gandus dėl savo ateities Madrido „Real“ komandoje.

Su buvusia savo komanda Atėnų „Panathinaikos“ labiausiai peršamas buvęs NBA žaidėjas pareiškė pirmiausia pasirinksiantis Madrido klubą, jei pavyks sutarti dėl naujo kontrakto detalių.

„Mano ateitis? Neturiu nė menkiausios idėjos. „Real“ prezidentas Florentino Perezas kiekvieną kartą mane pamatęs „grasina“, kad likčiau čia. Tikiuosi, kad taip ir atsitiks. Dirbame, kad viskas taip ir išsirutuliotų įvykiai“, – Ispanijos tinklapiui AS sakė Hezonja.

Pasak kroato, dėl antro iš eilės Eurolygos titulo Berlyne netrukus kovą pradėsianti „Real“ komanda gali tapti geriausia turnyro istorijoje.

„Prieš kelis mėnesius sakiau, kad ši komanda turi potencialo būti geriausia Eurolygos istorijoje. Taip manau ir dabar. Labai daug kas priklauso nuo žmonių viršuje, tačiau su tais žaidėjais, kuriuos turime dabar, tikrai galime tai pasiekti.

Komanda šiuo metu išgyvena vieną geriausių etapų savo istorijoje. Aš ir visi komandos draugai nori pasiekti, jog šis klubas taptų geriausiu istorijoje, o tai yra labai svarbu. Ši komanda gali pralenkti visas ankstesnes ir padaryti tai, ko Eurolyga dar nėra mačiusi. Tačiau į viską turime žvelgti atsargiai, orientuotis tik į artimiausias rungtynes.

Manau, kad dauguma sprendimų dėl šios komandos bus priimami vasarą“, – kalbėjo puolėjas.

Jeigu „Real“ ekipai nepavyks išsaugoti kroato, jis neabejotinai taps kone stipriausiu laisvuoju agentu rinkoje.

Šį sezoną Hezonja vidutiniškai per 22 minutes renka 13,7 taško, 4,4 atkovoto kamuolio ir 13,8 naudingumo balo.

Už kelių dienų prasidėsiančio Eurolygos finalo ketverto pusfinalyje karališkasis Madrido klubas susitiks su Pirėjo „Olympiacos“. Kitą porą sudarys „Panathinaikos“ ir Stambulo „Fenerbahče“ ekipos.

Pasidalinti