„Hegelmann“ paskutinėje atakoje išsigelbėjo nuo pralaimėjimo

Steve Kingue. Hegelamnn facebook nuotr.

Davido Afonso vadovaujama Gargždų „Bangos“ ekipa pirmojo „TOPsport A lygos“ rato pabaigoje skaudžiai paleido pergalę Kaune.

Sekmadienį devintojo turo rungtynėse gargždiškiai išvykoje paskutinėmis minutėmis sužaidė lygiosiomis 2:2 su Kauno rajono „Hegelmann“ futbolininkais.

Svečiai į priekį veržėsi jau 3-ią minutę, kai greitoje atakoje pasižymėjo Valdas Paulauskas. Visgi dar nespėjus prabėgti pusei pirmo kėlinio Andriaus Skerlos komandai rezultatą lygino tolimą šūvį paleidęs Domantas Antanavičius.

„Banga“ tęsė aktyvų žaidimą ir įpusėjus antrajam kėliniui tai davė vaisių – preciziškai tiksliu tolimu smūgiu pasižymėjo Matas Ramanauskas, pasižymėjęs pirmą kartą šiame sezone.

Nors „Hegelmann“ nepavyko prie varžovų vartų kurti daug grėsmių, jau paskutinėmis mačo sekundėmis po sumaišties „Bangos“ baudos aikštelėje kamuolį į tolimąjį vartų kampą siuntė Hugo Figueredo.

Šiose rungtynėse po trijų turų į „Hegelmann“ sudėtį sugrįžo diskvalifikaciją atlikęs Matas Vareika, aikštėje pasirodęs antro kėlinio viduryje.

Skerlos komanda taškus išbarstė jau trečiose iš pastarųjų keturių rungtynių, tačiau vis tiek gali užbaigti ratą antroje turnyrinės lentelės vietoje, jeigu taškų prieš Vilniaus „Žalgirį“ sekmadienį nepelnys Telšių „Džiugas“.

Tuo metu „Banga“ išgyvena 4 turų be pralaimėjimų atkarpą ir pirmąjį ratą užbaigs 6 vietoje.