„Hegelmann“ komandoje – iškritusių „Riterių“ ir jaunimo rinktinės saugas

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 3 min skaitymo trukmė
Titas Buzas (Hegelmann nuotr.)

Mėlynai balti sukirto rankomis su dar vienu šio sezono naujoku. Oficialiai komandai pristatytas 19-metis Lietuvos jaunimo U21 rinktinės narys Titas Buzas.

Marijampolietis į Kauno rajono klubą atvyksta iš Vilniaus „Riterių“. Iki tol Buzas futbolo įgūdžius gilino „TOPsport A lygos“ ir užsienio klubuose bei jaunimo komandose.

Savo futbolininko karjerą Titas pradėjo gimtajame mieste ir lankė „Sūduvos“ klubo akademijos treniruotes. Būdamas 11 metų išvyko į Angliją ir keturis metus treniravosi „Birmingham City FC“ akademijoje.

2019 metų pradžioje marijampoliečio keliai pasuko į Portugaliją, kur jis 1,5 metų praleido Lisabonos „Belenenses“ klube ir atstovavo U17 komandai. 2020 m. viduryje Buzas grįžo į Lietuvą ir sukirto rankomis su Alytaus DFK „Dainava“.

Po metų praleistų Dzūkijos klube 17-metis futbolininkas prisijungė prie Ukrainos giganto Kijevo „Dinamo“, kur atstovavo U19 komandai. 2022 metų pavasarį Buzas buvo paskolintas FK „Jonava“ klubui, tačiau birželį pasibaigus nuomos sutarčiai jis sugrįžo į Ukrainą.

Iš Ukrainos Buzas pasuko į Vokietiją ir sukirto rankomis su „Bundeslygoje“ žaidžiančiu „Augsburg“ klubu. Vokietijoje Buzas atstovavo „Augsburg“ U19 komandai.

Pernai metų vasaros pabaigoje mėlynai baltų naujokas grįžo į gimtąją šalį ir pasirašė sutartį su „Riterių“ klubu.

„Prie mėlynai baltų nusprendžiau prisijungti nes, mano nuomone, tai geriausia vieta šiuo metu tobulėti. Iš „Hegelmann“ organizacijos jaučiau pasitikėjimą manimi ir tai yra svarbu ypač esant jaunam žaidėjui.

Taip pat manau, jog šio klubo trenerių propaguojamas žaidimas tinka man ir padės dar labiau atsiskleisti kaip žaidėjui. Rūbinėje atmosfera puiki, tai yra irgi svarbus dalykas, todėl viską apgalvojęs džiaugiuosi, kad prisijungiau prie šio klubo“, – pirmajame savo interviu sakė sakė Buzas.

Žaidėjas pakiliai žiūri į ateitį ir tikisi dar labiau įsitvirtinti vyrų futbole ir gauti daugiau A lygos praktinės patirties nei anksčiau.

„Tikrai tikiuosi gauti daugiau žaidybinio laiko negu praeitais metais A lygoje. Norėčiau sulaukti daugiau galimybių ir padėti savo naujai komandai bei pademonstruoti save treneriui iš geriausios pusės. Tikiuosi, jog su komanda pavyks kovoti dėl prizinių vietų čempionate“, – apie būsimą sezoną kalbėjo marijampolietis.

Buzas – devintasis „Hegelmann“ naujokas šiemet: prie komandos taip pat prisijungė Arijus Bražinskas, Emilis Urbonas, Douglas Cruz, Kipras Olšauskas, Domantas Antanavičius, Artiomas Ščedras, Matas Vareika ir Njoya Kaderas.

Pasidalinti