„Hegelmann“ išrašė triuškinamą pralaimėjimą debiutantei „Dainavai“

„Hegelmann“ komanda 3:0 įveikė „Dainavą“. Hegelmann facebook nuotr.

Kauno rajono „Hegelmann“ klubas naują A lygos sezoną pradėjo nelengva pergale prieš debiutantę Alytaus „Dainavą“ 3:0.

Nors Andriaus Skerlos treniruojama ekipa susitikimą laimėjo solidžia persvarą, Alytaus klubas turėjo ne vieną gerą progą taip pat pelnyti įvartį, bet iki galo išpildyti atakų nesugebėjo.

Pirmasis įvartis buvo pasiektas pirmo kėlinio pabaigoje. 40 minutę įvartį pelnė Hugo Figueiredo.

Antroje rungtynių pusėje sužaidus penkiolika minučių antrą „Hegelmann“ įvartį pelnė Luanas Silva.

Pačioje rungtynių pabaigoje 86 minutę Figueiredo padėjo tašką. Gynėjas tapo rezultatyviausiu lygos žaidėju.

„Hegelmann“ turnyro starte prisijungė prie „Šiaulių“ ir „Kauno Žalgirio“ komandų, kurios prasidėjusį A lygos sezoną taip pat pradėjo pergalėmis.

Antrojo turo rungtynes „Hegelmann“ išvykoje kovo 11 dieną žais su Marijampolės „Sūduva“.