„Heat“ pergalę lėmė Butlerio akrobatika, Ballas susižeidė koją

Jimmy Butleris (Scanpix nuotr.)

Keturių pralaimėjimų iš eilės seriją NBA šiąnakt nutraukė Majamio „Heat“ ekipa.

Ji naktį iš pirmadienio į antradienį 101:99 palaužė Filadelfijos „76ers“ krepšininkus, prieš kuriuos žais ir artėjančiose rungtynėse.

„Heat“ komandai pergalę likus beveik pusantros minutės iki dvikovos pabaigos nukalė gražiai pro varžovus prasiveržęs ir įspūdingą metimą iš po krepšio pataikęs Jimmy Butleris.

Puolėjas buvo ir netoli trigubo dublio: įmetė 23 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, taip pat perėmė 4 kamuolius.

Iškovoti pergalės „Heat“ ekipai nesutrukdė ir tai, jog ketvirtajame kėlinyje ji vienu metu atsilikinėjo 11 taškų – 83:94.

Filadelfijos ekipos gretose naudingiausiai žaidė centras Joelis Embiidas, įmetęs 27 taškus. Atkovojęs 12 kamuolių, tačiau suklydęs net 6 kartus.

„76ers“ komandai tai buvo antras pralaimėjimas iš eilės. 3 nesėkmes paeiliui ji paskutinį kartą patyrė pirmą gruodžio savaitę. Dabar komandos laukia net 5 dvikovos išvykoje

Naktį iš pirmadienio į antradienį pergalę iškovojo ir Šarlotės „Hornets“ krepšininkai, 117:106 namuose nugalėję Detroito „Pistons“ ekipą.

Visgi „Hornets“ pergalė neapsiėjo be aukų – trečiajame kėlinyje kulkšnies kaulą įsiskėlė vienas iš komandos lyderių LaMelo Ballas. Iki šio epizodo amerikietis buvo pataikęs 6 iš 7 tritaškių.

„Hornets“ komandai tai buvo 5 pergalė iš eilės.