Gudžius užsitikrino vietą Deimantinės lygos finaliniame etape, nutrūko Čeho pergalių serija

Andrius Gudžius. Scanpix nuotr.

Sekmadienį Londone vykusiame Deimantinės lygos 10-ajame etape Andrius Gudžius užsitikrino vietą disko metimo finale.

Lietuvis sekmadienį liko už sezono lyderių nugarų, tačiau vis tiek varžysis finale.

Geriausiu mėginimu – pirmuoju – lietuvis diską numetė 65,47 m. Šis rezultatas Gudžiui leido užimti penktą vietą tarp aštuonių sportininkų.

Nugalėtoju sekmadienį dar kartą tapo švedas Danielis Stahlis, diską nusviedęs 67,03 m. Antrą vietą užėmė asmeninį sezono rezultatą pagerinęs australas Matthew Denny, kurio diskas pasiekė 66,77 m.

Trečias liko Alexas Rose’as – 65,56 m. Kristjanas Čehas finišavo ketvirtas, nors prieš tai laimėjo tris pastaruosius etapus.

Primename, jog prieš savaitę Vengrijoje Gudžius įvykdė olimpinį normatyvą, kuomet pagerino asmeninį sezono rezultatą nusviesdamas 67,66 m.

Gudžius su 16 įskaitinių taškų užėmė 3-4 vietas ir užtikrintai pateko į finalinį etapą.

Gudžiaus liepos 28-30 dienomis laukia Lietuvos čempionatas, o rugpjūčio antroje pusėje jis kartu su Mykolu bei Martynu Aleknomis varžysis pasaulio čempionate.