Guardiola – apie potencialų sugrįžimą į „Barcą“: „Šios durys – uždarytos“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Pepas Guardiola (Scanpix nuotr.)

„Manchester City“ komandos strategas Pepas Guardiola teigia, jog į buvusį savo klubą „Barcelona“ grįžti neketina.

Apie tai katalonas prabilo prieš „Legendų trofėjaus“ turnyrą, kuriame buvę garsiausi futbolo vardai rungiasi golfo ir padelio teniso varžybose.

„Taip, šios durys yra uždarytos“, – ispanų žurnalistui Victorui Navarro apie potencialų sugrįžimą į Kataloniją teigė Guardiola.

Prie „Barcelona“ organizacijos Guardiola prisijungė dar jaunystėje ir brendo „La Masia“ akademijoje. Vėliau Guardiola tapo Johano Cruyffo vadovautos svajonių komandos dalimi, o 2008-2012 m. ir pats vadovavo klubui.

Vadovaujant Guardiolai, „Barca“ 2009 m. tapo pirma komanda istorijoje, laimėjusius visus 6 svarbiausius sezono turnyrus: Ispanijos čempionatą, Karaliaus taurę, Ispanijos taurę, Čempionų lygą, UEFA Supertaurę ir FIFA Klubų pasaulio taurę.

Tuo metu 53-ejų specialistas savo komandoje turėjo Xavi, Andresą Iniesta ir Lionelį Messi.

„Barcelona“ komandą Guardiola paliko 2012 m. ir po metų atostogų stojo prie Miuncheno „Bayern“ vairo. Nuo 2016 m. katalonas vadovauja „Manchester City“ komandai, su kuria pernai iškovojo istorinį Čempionų lygos titulą bei šiemet ketvirtą sezoną iš eilės tapo Anglijos čempionu.

Ispanų žurnalistas taip pat paklausė, ar ganduose apie „Barcelona“ susidomėjimą portugalu Bernardo Silva yra pagrindo.

„Barca“ niekad mums dėl to neskambino. Jau eilę metų girdime šias kalbas, bet kol kas jokių signalų nėra. Tikiuosi, kad Bernardo liks su mumis, nes yra tikras deimantas ir kaip žaidėjas, ir kaip žmogus. Jeigu klubas nori žaidėjo, turi jam paskambinti, tačiau kol kas to nebuvo“, – teigė Guardiola.

Pasidalinti